Спойлери от риалити предавания - тема 21

  • 156 714
  • 744
# 705
Тоя ерген стана като разграден двор,всеки влиза,излиза....
Виж целия пост
# 706
Мога само да издам че единият човек в двойката е бивш участник в Игри на волята. Joy (не коментирам обаче мъжа или жената Wink)

Ергенът ли гледаме... Игри на Волята ли гледаме.. Какво гледаме!?

Игрите на волята на Ергена! Това гледаме.
Виж целия пост
# 707
Мога само да издам че единият човек в двойката е бивш участник в Игри на волята. Joy (не коментирам обаче мъжа или жената Wink)

Ергенът ли гледаме... Игри на Волята ли гледаме.. Какво гледаме!?

Игрите на волята на Ергена! Това гледаме.
Гледаме " Игри на волята на зрителите на ергена" Колко ергена ще изтраем още преди да им залезе бозата.
Виж целия пост
# 708
Така рециклират кадри от едното предаване в другото, че предлагам от догодина да ги обединим. Състезания тип ИВ всяка вечер и победителката печели индивидуална среща с избран от нея ерген.
Виж целия пост
# 709
Неее, не говоря за Мартин и Йоана изобщо. Това, което знам не е споменавано досега в темата и не е коментирано. Основния жокер е в скобите на предходното мнение, но наистина към момента не мога да кажа имена, появи ли се статия или нещо друго - ще кажа.


Най-вероятно е Виктор. Може би Теодора Мудева, имат дори снимки заедно.

Или бившия Мудев, как му беше името?
Виж целия пост
# 710
Е как как - Румен Радев 😃
Виж целия пост
# 711
Е как как - Румен Радев 😃

Ми не го помня, беше ми супер невзрачен. Хич не го харесвах в ИВ.
Виж целия пост
# 712
То заради името съм го запомнила, аз даже формата не гледам.
Виж целия пост
# 713
Амии така става като жълтурковците и крадат новините…
Виж целия пост
# 714
Новият ерген ще е от ИВ ли?
Виж целия пост
# 715
Абе хора съвсем ме ошашавихте с тия недомлъвки и предположения. Къде ни изчезна основния доставчик на спойлери Перси7, да не я отвлякоха от  бтв ? Перси обади се, че си ок!
Виж целия пост
# 716
И аз написах, че Персона липсва, но ми изтриха коментара...
Виж целия пост
# 717
Включвам се и аз Simple Smile Влиза Илиян. Някъде мернах, че са във връзка с Фейгин.  И двамата са от ИВ
Жълтурките ще луднат от нас Simple Smile
Виж целия пост
# 718
А какви са тези сестри, които ще влизат?
Виж целия пост
# 719
Алекс и Анна, не им помня фамилията. Никакви. Инфлуенсърки. 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия