Спойлери от риалити предавания - тема 21

  • 156 714
  • 744
# 690
Информацията за здравословно състояние се счита за чувствителна лична информация и наистина има ситуации, в които изнасянето ѝ може да е подсъдимо. То и за личната информация е доста сложно, пък какво остана за чувствителната.
Иначе с кого спиш или живееш, дали е лична информация зависи от това кой я изнася. 😀
Клюки, спойлери, но наистина все пак е добре да се спазва някаква граница и се радвам, че и други съфорумци го потвърждават.
Виж целия пост
# 691
Хора, в инста от ергенът са обявили че днес в епизода ще има безпрецедентна ситуация. И че влизат две нови участнички със силна връзка по между си (сиг за сестрите става въпрос).

Но някой знае ли за тази ситуация - безпрецедентна - каква е и за какво категорично решение става въпрос? (ако се е коментирало преди, се извинявам, но уж чета постоянно темата, не ми е попадало инфо)
Виж целия пост
# 692
Светлана е пуснала лайф, златните си почиват между снимките. Всички питат къде са Филип и Златка. За Филип се знаеше, че е отпаднал вече, може би Златка е следваща.

Мен ми е странно, че за тях телефоните са позволени, че в преден епизод Светлана държеше телефон и после си цъкаше на него докато говореше със Златка.
Участниците в обикновения отбор пък нямат телефони..
Виж целия пост
# 693
Мога само да издам че единият човек в двойката е бивш участник в Игри на волята. Joy (не коментирам обаче мъжа или жената Wink)

 Нищо не каза.И двамата участваха в ИВ. Satisfied
Виж целия пост
# 694
Мога само да издам че единият човек в двойката е бивш участник в Игри на волята. Joy (не коментирам обаче мъжа или жената Wink)

 Нищо не каза.И двамата участваха в ИВ. Satisfied

То това е номерът-нищо да не се каже.
Залагам на Мартин.
Виж целия пост
# 695
Мартин и общата ли? Заради онази статия? Не вярвам аз. Като се казва А, да се каже и Б.
Виж целия пост
# 696
Сигурно за Мартин и Йоана говори, нали ще влиза и тя в предаването. Тук се коментира вече това.
Виж целия пост
# 697
Неее, не говоря за Мартин и Йоана изобщо. Това, което знам не е споменавано досега в темата и не е коментирано. Основния жокер е в скобите на предходното мнение, но наистина към момента не мога да кажа имена, появи ли се статия или нещо друго - ще кажа.
Виж целия пост
# 698
Залагам, че е Виктор и гадженцето е… Илиян😅Иначе от жените той следва доста от ИВ😅Съмнява ме да е Мартин, повечето от ИВ не са негов тип - почти няма силиконки😆
Виж целия пост
# 699
Неее, не говоря за Мартин и Йоана изобщо. Това, което знам не е споменавано досега в темата и не е коментирано. Основния жокер е в скобите на предходното мнение, но наистина към момента не мога да кажа имена, появи ли се статия или нещо друго - ще кажа.


Най-вероятно е Виктор. Може би Теодора Мудева, имат дори снимки заедно.
Виж целия пост
# 700
Явно сестрите от САЩ влизат днес.

А за Хелса, златните не живеят там, те ходят за снимки и то рядко, така че не са изолирани и ползват телефоните си.
Виж целия пост
# 701
Аз залагам,че Виктор и Илиян са гаджета в реалния живот
Виж целия пост
# 702
Е ако ще пускаме тото да се включа и аз:
Третият ерген, който предстои да влезе е загаджен за някоя бивша участничка от Игрите JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 703
Неее, не говоря за Мартин и Йоана изобщо. Това, което знам не е споменавано досега в темата и не е коментирано. Основния жокер е в скобите на предходното мнение, но наистина към момента не мога да кажа имена, появи ли се статия или нещо друго - ще кажа.

Русото Д, дето е сърдита с Марто от ноември, а пък си била приятелка с Виктор отдавна?!
Виж целия пост
# 704
Денислава общата сега е гадже с Любо от фермата.Тя сигурно има повече бройки от Елвиса
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия