Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 153 - декември 2024)

  • 173 655
  • 2 977
# 120
Здравейте, момичета и момчета! Честит да ви е последния месец от годината! Благодаря за новата тема! Пожелавам на всички много здраве и много подаръци!
Не съм влизала в темата от 2-3 месеца и сега се записвам с ваучер от коледния календар на Юск.
Виж целия пост
# 121
От днешното теглене на КК и ФФ получихте ли мейли , който е спечелил слушалки, куфар и се е видял? Аз още нямам и вече почвам да се притеснявам..
Виж целия пост
# 122
За днес виждам само 3 телевизора, аз си чакам куфара. 😂
Виж целия пост
# 123
Моля ви, дайте линк към КК и Фантастико. Много съм смотана явно и не намирам играта...
Виж целия пост
# 124
Shu34,
https://coca-cola.promo/campaigns/26
Виж целия пост
# 125
https://coca-cola.promo/

Мрън..изкупих половината фантастико ..то коли..то гаден мухлясъл шоколад на лакми..то противна бира шуменско..нищооо засега като обяват и престиж вече ще плача много.
Виж целия пост
# 126
Къде обявяват печелившите от игрите на Фантастико?
Виж целия пост
# 127
Трите форумни игри, във вторият етап.
https://m.bg-mamma.com/?topic=1709784
https://m.bg-mamma.com/?topic=1711770
https://m.bg-mamma.com/?topic=1711560

И да се похваля, за втори ден 👌. Сега видях, че първа съм коментирала в Декемврийската тема - дано ви "повлека" крак 🤞🍀🤞.

Виж целия пост
# 128
Аз на КК и Фантастико виждам сао тримата с телевизори.
Виж целия пост
# 129
Аз на КК и Фантастико виждам сао тримата с телевизори.
Е,да де. Трябва да съм Милена-та ,ама ще видим
Хахаха Joy с тоя извратен имейл досега не съм имала изненади.
Излизам от нета ,отивам да чистя. Дано дойде мейл. Късмет на всички!
Виж целия пост
# 130
Аз на КК и Фантастико виждам сао тримата с телевизори.
Е,да де. Трябва да съм Милена-та ,ама ще видим
Хахаха Joy с тоя извратен имейл досега не съм имала изненади.
Излизам от нета ,отивам да чистя. Дано дойде мейл. Късмет на всички!

Предполагам, че първо ще качат и останалите късметлии и после ще пращат съобщенията. Стискам палци ти да си с единия ТВ.
Виж целия пост
# 131
За днес виждам само 3 телевизора, аз си чакам куфара. 😂
Аз чакам 4тия телевизор 🤣
Виж целия пост
# 132


Противняци от тоя швепс. За втори път ми се дава грешка. Ей, сега ще ги подпукам с един имейл и да се научат.
Виж целия пост
# 133
Аз цял ден чакам Куинс, накрая няма да имам нищо навярно...
Виж целия пост
# 134


Противняци от тоя швепс. За втори път ми се дава грешка. Ей, сега ще ги подпукам с един имейл и да се научат.

И при мен вчера два пъти по 1 час Rage
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия