Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 153 - декември 2024)

  • 173 657
  • 2 977
# 135
Еха, колко е хубаво в темата, когато има валеж от награди! Честити да са ви и със здраве да си ги ползвате!
С комплект продукти съм от Рио Маре Gift Heart Благодаря, че споделихте Kissing Heart
Виж целия пост
# 136
Накрая натискате ли Участвай за надгради или нещо подобно?

Смятам, че тогава дава точките, а ако продължиш с нов период не ти ги начислява.

Аз спечелих чаши, дано да са тези от снимката, но доста се съмнявам😉
Виж целия пост
# 137
Накрая натискате ли Участвай за надгради или нещо подобно?

Смятам, че тогава дава точките, а ако продължиш с нов период не ти ги начислява.

Аз спечелих чаши, дано да са тези от снимката, но доста се съмнявам😉

Да и ми казва, че времето е прекратено по - рано, което не е така сред това съобщение за грешка.
Виж целия пост
# 138
Захарни заводи качиха. Пак резултатът е в тяхна полза, МРЪН! Кошниците много ми харесват и ще пробвам да обърна мача другата седмица.
Виж целия пост
# 139
Късмет и много желани награди желая, но най-вече здраве!
За първи път печеля от календар, много се зарадвах - кутия с продукти на Филаделфия. В играта им играх с не малко бележки, но не спечелих нищо. Доволна съм!
Виж целия пост
# 140
Аз за първи път участвам в отваряне на коледните календари и съм малко скептично настроена. Без покупка да получиш награда
Толкова пъти съм участвала с кодове и касови бележки и нищо , а сега без покупка награда
Виж целия пост
# 141
В рамките на година 2 пъти печелих от кауфланд аз.
 1 път 50лв ваучер, 2рия път 200лв ваучер, тъй че си цъкам всички игри.
Виж целия пост
# 142
Като ви слушам се обнадеждавам
Виж целия пост
# 143
Много е хубаво като има толкова много постове за награди, честито на спечелилите! Heart

Аз печеля комплект продукти от Рио маре, много се радвам! Heart Eyes

Аз за първи път участвам в отваряне на коледните календари и съм малко скептично настроена. Без покупка да получиш награда
Толкова пъти съм участвала с кодове и касови бележки и нищо , а сега без покупка награда
Печелят се награди, не губи надежда. Виждаш, че и днес има похвалили се с награди от коледни календари, просто трябва късмет. Hug
Виж целия пост
# 144
Късметлийски месец на всички!
С кошница съм от Захарни заводи.
Обаче същата бележка участва в цели 2 игри на Престиж, а те не са обявили и в играта на Фантастико.
Виж целия пост
# 145
Печеля продукти от Рио маре и козметика от фейсбук.
Виж целия пост
# 146
Аз съм с кошница от захарни заводи.Имам СМС от 15:47 ,който казва да се обадя по телефона ,не по късно от 17 ч.Успях на десети път да се свържа,ама много кратък срок за валидиране на участието!
Виж целия пост
# 147
Аз съм с кошница от захарни заводи.Имам СМС от 15:47 ,който казва да се обадя по телефона ,не по късно от 17 ч.Успях на десети път да се свържа,ама много кратък срок за валидиране на участието!
Погледни пак, по спомен срокът беше на друга дата до 17 ч, а не в същия ден. Аз си потвърдих наградата на следващия ден и нямаше проблеми.
Виж целия пост
# 148
Късметлийски месец на всички!
С кошница съм от Захарни заводи.
Обаче същата бележка участва в цели 2 игри на Престиж, а те не са обявили и в играта на Фантастико.

Как с една бележка играеш в две игри на Престиж? Аз си избирам една от всички игри и регистрирам дадената бележка само в нея. Нали се вписва номер, не го ли разпознава след това като участващ в друга игра? Мислех, че ти изпизва, че бележката е вече регистрирана.
Виж целия пост
# 149
Май няма да изтеглят днес от форумната игра и куинс.
Иначе днес теглят от играта за уиски J&B
По спомен мислех, че КК ще теглят пак за слушалки, ама не съм сигурна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия