Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 153 - декември 2024)

  • 173 652
  • 2 977
# 90
Вторият етап за лов на подаръци във форума е активен

При мен БЕНУ излиза и за първата, която е за "Мое, твое, наше". Така ли е и при вас?
Виж целия пост
# 91
Не. Ето ти линк за Мое, твое ,Наше.
А две ли са игрите днес. На Бену и тази?
https://m.bg-mamma.com/?topic=1709784.new#new
Виж целия пост
# 92
Благодаря. 👌 Три са. Ето я третата
https://m.bg-mamma.com/?topic=1711770
Виж целия пост
# 93
В Кауфланд съм, с черешата не минава с купон.
Виж целия пост
# 94
Снощи оставих телефона на Social Mode, но не ми даде никакви gems. Идеи защо? Нещо явно пропускам. Но като цяло повече от настройване за 1 час и 400 gems няма. Как получавате 3200 gems?
Снощи натиснах 1 час(то повече не може) и старт, на сутринта имах
2300 точки.
Виж целия пост
# 95
Същото направих и аз, но нямам точки.
Виж целия пост
# 96
Снощи оставих телефона на Social Mode, но не ми даде никакви gems. Идеи защо? Нещо явно пропускам. Но като цяло повече от настройване за 1 час и 400 gems няма. Как получавате 3200 gems?
Ти го настройваш за 1 час, а ако издържих повече без да го пипаш ти дава повече точки. Да не би да не си го включил.
Трябва да ти излезе таймер за времето за което си се предизвикал.
Например: 1 час си избрал
Изписва 12:30 начало
                  13:30 край.
Виж целия пост
# 97
И мен ме няма в  Rio mare, но да сметка на това Борисови са обрали няколко награди,  включително и голямата ....
Първото теглене съм гледала, ама пак ме няма Simple Smile
Виж целия пост
# 98
https://www.bg-mamma.com/?topic=1711560
ето я и на BENU
Виж целия пост
# 99
Тук са качили печеливши и от 3то теглене:
https://roshen-bg.com/
Виж целия пост
# 100
Престиж качват
Виж целия пост
# 101
Тук са качили печеливши и от 3то теглене:
https://roshen-bg.com/

Я, ама те бележките участвали във всички тегления!  С пакет шоколади е мъжът ми.
Аз толкова се ядосах на Нестле за некоректното теглене, в Шуменско не спечелих, че въобще не си регистрирах бележките за купените шоколади Лакми.
Как се свързват Рошен?
Виж целия пост
# 102
КК и Фантастико също качват
Виж целия пост
# 103
Същото направих и аз, но нямам точки.
И аз настроих за час през нощта и сутринта ...нищо.
Виж целия пост
# 104
Успешен месец на всички - да е изпълнен с много прекрасни моменти!
Току що ми се падна готварска книга от календара на Филаделфия. Чак се стреснах като ми излезе надпис "Честито" на екрана. Попълват се данни за доставка директно на сайта.
Скрит текст:
Супер награда, да е честита и все така късмет през тази седмица и този месец!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия