Какво направих днес за себе си? тема 21

  • 38 643
  • 755
# 285
Поръчах си нови трекинг обувки.
“Изведох” старите за последно на хубава близо 2- часова разходка.
Като се прибрах си направих кана чай )куркума и портокал).
Дълго време четох книга под одеалцето на дивана в хола.
Виж целия пост
# 286
Позволих си да подремна следобед за по-добро храносмилане Blush
Виж целия пост
# 287
Дълга разходка в планината...
Днес имам над 16 000 крачки и приятна умора в краката...
Виж целия пост
# 288
Насладих се на горещ душ!
Много добре ми дойде!
Виж целия пост
# 289
Имах уикенд за констелации.
После душ, вечеря и топло мляко с мед и какао.
Завършвам вечерта с любимо филмче.
Виж целия пост
# 290
Една неделна тренировка с мъжа и децата, и въпреки мрънкането, беше добре...
Ама много се оядох по празниците... Тоз апетит и въобще талантът ми да поемам чудовищни количества ядене не са ми полезни, въобще!
Виж целия пост
# 291
Много направих за себе си последните дни. Прическа, маникюр, нови парцалки, четене на книжка, запазен час за психотерапевт.
Виж целия пост
# 292
Днес ми е почивен ден и си лентяйнствам. След малко излизам да търся допълнителнение към подарък за имен ден и ще се направя разходка.
Виж целия пост
# 293
Почистих си лицето и си сложих маска. Направих си кафе и мисля да гледам филм.
Виж целия пост
# 294
Измих си лицето и аз и го намазах с три слоя 😀
Виж целия пост
# 295
Завидях за дългата разходка в планината.Аз направих кратка в София.Поне най-сетне се видяхме с приятелка, която рядко идва в града.
Виж целия пост
# 296
Завидях за дългата разходка в планината.Аз направих кратка в София.Поне най-сетне се видяхме с приятелка, която рядко идва в града.
Аз живея в провинцията, планински град.
Обичам да се разхождям, но сега има и зимни празници, та ходя с туристическо дружество.... огън, месо, туршия, приятна компания са другите екстри.
Виж целия пост
# 297
Изпуснах ви за малко. Не ми излизат известия от темата.
В събота маска на косата плюс къносване. Като цяло почивните дни нямах толкова работа /да не повярваш!/ и си поспах добре. В неделя, с детето, спахме при майка.
Виж целия пост
# 298
Отново сложих червено червило.
Виж целия пост
# 299
Запазих час за маникюр за утре. Сега ще полежа на дивана и просто ще зяпам снежната гора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия