Какво направих днес за себе си? тема 21

  • 38 643
  • 755
# 300
Аз пък записах час за фризьор за събота. Simple Smile
Виж целия пост
# 301
Застанах зад гърба на детето си!
Пред човек, който се опитва да го изкара виновен, въпреки,че той не е!
Виж целия пост
# 302
Естествено, че ще застанеш зад гърба му! Дори и да е виновен! Нали затова сме родители, да ги подкрепяме и да сме им гръб

Взех си дълъг душ. В нашата кооперация това е екстра Joy
Виж целия пост
# 303
Да,така е Рамацоти. Но ме ядосаха, с настояването им, че той е!
Е,поне се изяснихме,че не е! Само дето извинение от тяхна страна няма да получим. А и не го чакаме.
Виж целия пост
# 304
О, и аз подкрепих дъщеря си в един спор, който ескалира до педагогически съветник и пр. Една майка си позволи да праща гласови съобщения на моето дете, разбира се че няма да си мълча. И съвсем естествено, първо изясних на моето дете къде виждам аз нейната вина, посъветвах я как да постъпи нататък, ако конфликтът продължи и й казах да не се притеснява толкова, че нещата се поправими.
Виж целия пост
# 305
Маникюр.
За първи път сложих синьо.
Да видим как ще го нося Blush
Виж целия пост
# 306
Успях да отида на пилатес.
За първи път тази година!
Виж целия пост
# 307
Смятам да си прочета книгата. Ако успея, довечера ще започна друга
Виж целия пост
# 308
Купих си книга и книга-планер 🤗🍀
Виж целия пост
# 309
Насладих се на басейн с гореща минерална вода! Голям кеф!
Виж целия пост
# 310
Насладих се на приятен обяд с любим човек, от който се родиха и нови идеи. Напазарувах, лакирах се, прочетох малко книгата, която захванах. Беше приятен ден.
Виж целия пост
# 311
Успешно изкарах 10 дни на плодове, чай и кефир.
Кожата на лицето си е чувствам след козметик -гладка и мека
За награда днес мисля да си поръчам чанта и дълго зимно яке
Виж целия пост
# 312
Адела е направила всичко, което аз исках, но не направих
За мен остава да си довършвам задачите и да изляза в 3 на една работна среща
Вали сняг, много е приятно, седя до прозореца
Виж целия пост
# 313
Вчера цял ден лежах, не ми беше добре и се радвам, че имах възможността просто да лежа, спя, чета, гледам филми, без да бързам за никъде, без никакви ангажименти.
Като гледам, и днес ще ми е така. ПИя кафе в леглото с лаптопа, кучето е в краката ми.
Виж целия пост
# 314
Успешно изкарах 10 дни на плодове, чай и кефир.
Кожата на лицето си е чувствам след козметик -гладка и мека
За награда днес мисля да си поръчам чанта и дълго зимно яке
Браво! Днес и утре съм си измислила разтоварващи дни с плодове, чай и жито. Засега върви всичко по план
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия