Какво направих днес за себе си? тема 21

  • 38 643
  • 755
# 435
правя супа пача............. по моя си рецепта
Виж целия пост
# 436
Ех, обяд на терасата, размечтах се. При мен най-рано след месец ще е достатъчно топло за такива глезотии. Сега само за кафе с цигара ми стига времето, преди да измръзна.

Днес глезотията беше вкусно хапване навън и сладкиш от любима пекарна за вкъщи. Може и следобеден сън да има за разкош.
Виж целия пост
# 437


Днес започнах да си водя и калориен дневник и съм малко втрещена колко много калории поемам и в същото време съм на режим и свалям 😂 ,ама ще пробвам още няколко дни и май ще спра ,че ме стресира 😂
Ще видим утре кантара какво ще покаже де, въпреки че се храня по същия начин последните 10 месеца и съм почти 50 кила минус...
Моля те, пиши и в темата за КД, че и аз съм се захванала с него и тепърва имам да се уча!

Днес успях да се насладя на прекрасното зимно, синьо море!
И аз започнах някакви ограничения с яденето. Едни 10 кг трябва да сваля. Засега сладкото съм ограничила доста. И хляб почти не ям. Дано успея, че и изследвания има,  които не се харесаха на кардиоложката.
Виж целия пост
# 438
Продължавам с покупките. Днес се сдобих с дънки и сутиен. Smiley Не бяха предвидени. Бяхме на разходка с детето и влязох в близкия бутик. На малкият взех комплект шапка, шал и ръкавички.
Виж целия пост
# 439
Купих си рокля и чорапогащник на райе

Ядох фаст фуд Blush
Виж целия пост
# 440
Днес си бях вкъщи и реших малко да разпусна от всякакви ангажименти, връщайки се отново в 96 г. с един латиноамерикански филм от тогава.
Виж целия пост
# 441
Вчера си отвисях у дом. Днес се развихрих и  направих хубава разходка и се подготвих за утрее Simple Smile
Виж целия пост
# 442
5 км разходка с кучето.
Виж целия пост
# 443
Кафе с приятелка. Много се намръзнах, но ми беше хубаво да се наприказваме...
После пазарувах, готвих, посрещах и изпращах гости...
Много натоварена неделя ...
Виж целия пост
# 444
Петък вечер - вечеря в готино заведение, събота и неделя обичайните домашни задължения, като в неделя направих любим десерт.
Виж целия пост
# 445
Поръчах си две книги. Нямам търпение да дойдат. Simple Smile
Виж целия пост
# 446
Купих си разни буламачи за отслабване Simple Smile И се настаних да гледам разни любими канали в тубата и май успях да си уговоря да ходя на пролет до Търново с приятелка Simple SmileИИ успях да си свърша задачитееее
Виж целия пост
# 447
Поръчах си подарък за Св. Валентин и уведомих моя неромантичен Водолей да знае Simple Smile На него му купих обувки.
Виж целия пост
# 448
Ха-ха. Аз чак сега си поръчах подаръка за Нова година. Споменах му, че трябва да го плати, когато пристигне
Виж целия пост
# 449
Гледах Moonstruck с Шер, предвалентинско удоволствие Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия