Как се отразява липсата на пандемия на вашите СО и интимни запознанства? – 12-та коледна

  • 8 915
  • 364
# 300
Честита Коледа на всички! Simple Smile
Всичко най и по, в повече и по много. Simple Smile
Виж целия пост
# 301
Весела Коледа! Бъдете здрави, щастливи и обичани! Nature SnowmanNature SnowflakeCoffee
Виж целия пост
# 302
Весела Коледа! Нека има мир и любов в сърцата ни!
Явявам се с имен ден!

Виж целия пост
# 303
Честито Рождество и Весела Коледа на спама!
/от ходещия по водата Wink/

Виж целия пост
# 304
Честита Коледа!
Да бъде, каквото сте си намислили да сбъдвате!

Джеймс, по тънък лед ходиш.
Виж целия пост
# 305
Честито Рождество!
Честито на имениците на патерица!
Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 306

Светли, уютни и спокойни празници, другарчета! Живи и здрави, без тревоги и с повечко празник и веселие в сърцата и душите!
Родивче, Честит имен ден. Бъди жива,  здрава, щастлива и обичана.
Джейми, готина снимка.
Виж целия пост
# 307
Честита Коледа, спамъри!
Честит имен ден, Роди! Всичко най-добро!

На някои им е тръгнало по вода, на други по коли Simple Smile
Виж целия пост
# 308
Ели, показваш си гаража, м ?
Виж целия пост
# 309
Скрит текст:
Честита Коледа!
Да бъде, каквото сте си намислили да сбъдвате!
Джеймс, по тънък лед ходиш.

Тънък, тънък, колко пък да е тънък? Wink Пък и тренирам в бг-мама, нали, ходене по още по-тънък...
От 10-ина дни максималната температура не е минавала над минус дванайсе (по Целзий все пак Wink )
За минималната няма да отварям дума, че тук сте все едни нежни душици, да не ви стресирам.
==========================
Може ли вече и пожеланията за новата година да пишем? Имам едно традиционно. Харесва се. На повечето Wink

Скрит текст:

П.С. А-а-а, и честито на рожденици/чки, именници/чки и други исусовци.
Виж целия пост
# 310
Пожеланието ме изкефи. Бих го пуснала във Вайбър групата на колегите ама повечето са едни задръстени, ще се охълцат.
Виж целия пост
# 311
Дано пожеланието се сбъдне всеки му!
Пък, който е задръстен нека стои с празни ръце и гладен. Grinning
Допълвам се вече с една торта по повод щерката.
Виж целия пост
# 312

Тънък, тънък, колко пък да е тънък? Wink Пък и тренирам в бг-мама, нали, ходене по още по-тънък...
От 10-ина дни максималната температура не е минавала над минус дванайсе (по Целзий все пак Wink )
За минималната няма да отварям дума, че тук сте все едни нежни душици, да не ви стресирам.
==========================

Бе и ние пушиме цигарки Кент и ядеме бонбонки Тик-Так. Simple Smile
По Хамериканско сичко е по-по и най, ма некои сме раснали със зими с по метър сняг и бая минуси. Ако и да ней в Канада. Sunglasses
Виж целия пост
# 313
Закусихте ли? Joy
Виж целия пост
# 314
Родива, да ти е жива и здрава рожденничката, много да се обичате и уважавате !
И днес пореден работен ден. Почивката е някаква химера. Даже имаме и лек сняг навън.
Честито на именниците, да са живи и здрави !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия