Как се отразява липсата на пандемия на вашите СО и интимни запознанства? – 12-та коледна

  • 8 915
  • 364
# 315
Скрит текст:
Дано пожеланието се сбъдне всеки му!
Пък, който е задръстен нека стои с празни ръце и гладен. Grinning
Допълвам се вече с една торта по повод щерката.
Изтървал съм.
Да е живо и здраво детето. На 17, мацка, арииииииии....... Simple Smile
Виж целия пост
# 316
Честито на празнуващите! Живи и здрави!

Лепнах някакъв вирус пак. Този път ме удари в очите и с добавка синузит... Angry
Виж целия пост
# 317
Женка ми почти се разсърди. /е, не сериозно, де/
Чаветата казаха, че баницата ми е по убава от нейната. Simple Smile
И независимо от факта, че се опита да ме саботира. Simple Smile Simple Smile


Лепнах някакъв вирус пак. Този път ме удари в очите и с добавка синузит... Angry

Вземи "Корвирал". Доказано помага и в процес и профилактично.
Виж целия пост
# 318
Благодаря, Онзи, но съм с автоимунно и избягвам стимулиращи имунитета препарати. Скоро бях пак с някакъв вирус и се наложи да пия имуностимулант, този ще ми дойде в повече.

Браво за баницата! Казаха ли ти, че вече само ти ще я правиш? Simple Smile
Виж целия пост
# 319
Ха-ха, лекарството на Онзи няма противопоказания Wink
Виж целия пост
# 320
Ха-ха, лекарството на Онзи няма противопоказания Wink
Специално в тоз случай, бях сериозен. Simple Smile
Скрит текст:

Води се хранителна добавка, изцяло билково и няма сериозно противопоказания.
И работи много добре, дори при активен процес.
Познавам човека, който го е разработил и не се произвежда у нас.
Виж целия пост
# 321
И аз помислих, че е друг тип лекарство. Grinning
Нашата рожденичка за закуска ни прави палачинки с банан. Изобщо нямам оплаквания да ме надмине в готварските умения.
Сега вече си очакваме гостите и започваме веселбата.
Виж целия пост
# 322
Ами те всички имуностимуланти, които поне аз познавам, се водят хранителни добавки, билкови са. Никога не пише, че хора с автоимунни заболявания не трябва да ги пият, но ние, хората с автоимунни си го знаем Simple Smile
Виж целия пост
# 323
Бе и ние пушиме цигарки Кент и ядеме бонбонки Тик-Так. Simple Smile
По Хамериканско сичко е по-по и най, ма некои сме раснали със зими с по метър сняг и бая минуси. Ако и да ней в Канада. Sunglasses

Някои на патриотично достойнство се засегнали.
Съжалявам, че е разбрано като изтъкване, не ми е било такова намерението.
И все пак на черното-бяло не мога да кажа.
Моето сърце е в българските планини, не вярвам някой тук да познава Рила по-добре от мен. Та слизал съм от Вазов на старата 7 езера зимата и там (на 7-те) хижаря каза, че било -27. И черпи по ракия. Ма тва беше отдавна Wink
А тук на домашния ми външен термометър съм виждал изписано -32. Пък малце по-на север съм бил по полвин месец на -42 сутрин.
Нямам нищо против да си смучете корекомския тик-так, ние и без тва сме на фишърмен френдс. Оригиналния Wink
Виж, ако кажеш, че от Черни връх по-високо нема, е тука ше си стиснем ръцете Simple Smile
Виж целия пост
# 324
Добро утро, на работа си е най-хубаво Joy

Виж целия пост
# 325


Някои на патриотично достойнство се засегнали.
Съжалявам, че е разбрано като изтъкване, не ми е било такова намерението.

Нямам нищо против да си смучете корекомския тик-так, ние и без тва сме на фишърмен френдс. Оригиналния Wink

Кво общо има патриотизма?
Има нема, току получим инфо колко минус били градусите. ОК, нема лошо. Само казвам, че сме виждали и сняг и студ.
Туй кво е. Open Mouth
Виж целия пост
# 326
Мен винаги ме впечатляват градусите, които цитира Джеймс. Аз съм морж последните години, вирея добре на студено ама на такива не съм била и ми е любопитно.
Виж целия пост
# 327
И аз не съм била ... днес бях на -5° сигурно, с красива, но не съвсем функционална шапка, мии замръзнаха ми ушите. Добре поне, че ръкавиците си заслужиха парите.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 328
Туй е като онуй, ама не баш, щот таа работа не е като оная...
Тик-так един вид Wink, ама за много, много лош дъх Wink Simple Smile

Виж целия пост
# 329
Туй е като онуй, ама не баш, щот таа работа не е като оная...
Тик-так един вид Wink, ама за много, много лош дъх Wink Simple Smile

Ето, виде ли. Simple Smile
По-големата работа. Simple Smile
Аборигените, падаме по език и се дивим. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия