Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Декември '24

  • 150 120
  • 2 226
# 2 145
Привет от яз. Доспат:





Весело посрещане на Нова година на всички прекрасни дами от темата ни и на техните близки.
Виж целия пост
# 2 146
Мими, и по това си приличат благоверните ни 😂
Аз ще редя трапеза към осем. Преди това ще сложа гювеча във фурната. Ако седна по рано да празнувам, ще заспя преди полунощ. Joy
Обичам храната топла. Питката е ясно че ще изстине. Но поне месото да е току що изпечено. Сармите врат вече четири часа. Сега изключвам котлона и отивам да дремна час/два.
Виж целия пост
# 2 147
Мими, сипи си едно.
Аз съм се усамотила в кухнята
Виж целия пост
# 2 148
Качихме се днес до горе, щях да умра от кашлица, включих нови две лекарства към лечението.Успокоявам се, че като малка кашлях така упорито, но ще се ходи на лекар след НГ.



Има ужасно много хора:
Моята баклава, не съм ви я показвала май:

Много добре се получи тази година.
Весело посрещане на Нова Година на всички!❤
Ако се контя ще се покажа Simple Smile
Виж целия пост
# 2 149
ДХЗ, погрижи се за себе си! И в Банско ома доктори.
Виж целия пост
# 2 150
Мими, сипи си едно.
Аз съм се усамотила в кухнята
Аси, аз ако пийна едно още сега ще заспя. Скръцнах със зъби и въдворих тишина! 🤣
Деси, чакам те с роклята. Ние ще ходим към 8ч.
Виж целия пост
# 2 151
Весело посрещане на Новата 2025 на  всички в темата!

Ние тази година сме вкъщи...Работих на всички работни  дни без днес...уж доста почивни дни, а едвам успях да изгледам два коледни филма...намерих време за "Гунди" и традиционно между Коледа и НГ с приятели закриваме годината и с театър ( "Приятно ми е , Ива!  беше този път..)...И доста готвене падна тия дни...

 Не остана много от 2024...Наздраве за всички нас, за които темата е любима! Champagne
CocktailChristmas Tree
Виж целия пост
# 2 152
Готова е моята, дано да е изпечена добре, че на външен вид не е това, което исках. Проекто-снахата обича питки и погачи, та за нея винаги меся.
Наздраве и леко да ви е на душите и в сърцата!

Виж целия пост
# 2 153
Мили момичета, пожелавам ви весело посрещане на Нова година -  който където и да се намира! Пожелавам на вас и на себе си да бъдем здрави, останалите неща ще се наредят сами!
Виж целия пост
# 2 154
Весело и незабравимо хубаво посрещане на Новата 2025 година!
Бъдете здрави!
Нека желанието за красота и стил е винаги с вас!
Пожелавам на всички да запазим доброто в себе си и да съхраним духа на темата!

Бъдете щастливи!
Champagne   Egg   Bell
Виж целия пост
# 2 155
Приятна вечер на всички, със семейства и приятели.
Виж целия пост
# 2 156
Весело посрещане момичета! Много усмивки и с настроение!
Наздраве 🎉🎉🎉!
Виж целия пост
# 2 157
Весело посрещане на новата година на всички! ❤️
Понеже купих бордо чорап заради буклената рокля, ама тя нали не дойде, та реших да го пробвам с кожената. Хареса ми и оставам така Simple Smile
Умишлено съм боса, защото ще съм с домашни пантофки 🤣🤣
Виж целия пост
# 2 158
Весело посрещане на новата година!
Всички да оздравяват, че тая упорита кашлицани тормози всички вкъщи...
Днес направих питка с късмети (сирене и масло), чакаме и основното да се изпече и сядаме на масата Simple Smile
Само аз , ММ, родителите ми и малката госпожица... Всички други нанякъде с компания.
Виж целия пост
# 2 159
И от мен весело посрещане на 2025 година ❄️ 🥂🍾 ✨
Пожелавам ви успешна, здрава и щастлива година за вас и любимите ви хора. 🍀
Моята баклава (преди да я залея със сироп), още не съм им дала да я докоснат, че щеше да изчезне преждевременно. 😃
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия