Колко точки получихте от лоялната програма?

  • 84 174
  • 2 870
# 270
Да де, тя програмата е сравнително нова, но оценяването е правено на база активност-полезност във форума от 2019 година насам. Аз така го разбрах.
Виж целия пост
# 271
Точките са дадени целево за участие в тестовата фаза, не е награда.
Останалите точки са на база полезност/ заслуги за последните пет години.
Виж целия пост
# 272
Днес получих 5000 точки.
Виж целия пост
# 273
Днес получих 5000 точки.

Браво! За какви заслуги?
Виж целия пост
# 274
Да де, тя програмата е сравнително нова, но оценяването е правено на база активност-полезност във форума от 2019 година насам. Аз така го разбрах.
Не, тези точки сега бяха за поощрение, за тестове  и да се вдигне врява, така че системата са заработи.Дадени са точки само на някои хора.
Скоро стартира официалния старт за всички-равни шансове за трупане на точки и рейтинг.Сега AI е прави оценка кой да бъде с бонус, като е гледан период от 2019 доскоро.Направен е  тест на системата и как ще работи в бъдеще AI, който реално ще оценява кой заслужава по критерии гореизброеното.
Виж целия пост
# 275
Има хора с регистрация от Мин година и доста точки
Виж целия пост
# 276
Може да са били много полезни за форумния ИИ за кратко време, знам ли и аз се обърках вече …получих 6000 точки.
Виж целия пост
# 277
Неочаквано получих днес точки.

Някой знае ли в ССС само онлайн ли може да се ползва ваучерът или важи и за физическите магазини?
Виж целия пост
# 278
По обяснение на екипа да- полезност за форума, независимо от броя мнения преди чела на ИИ и кога е регистриран даден потребител.
Виж целия пост
# 279
Неочаквано получих днес точки.

Някой знае ли в ССС само онлайн ли може да се ползва ваучерът или важи и за физическите магазини?

Важи и в магазините , от другата тема помня, че имаше оползотворени ваучери в магазини.
Виж целия пост
# 280
Но май не във всички.
Виж целия пост
# 281
Не знам на каква база е преценката. До днес нямах никакви точки.
Виж целия пост
# 282
Аз също получих 5000 точки. Смятам, че по някакъв начин компенсираха хората, които не получиха първия път.
Виж целия пост
# 283
На тази база, на която обясних.Екипът на форума това каза.
Сега има подарък нови точки за някои, ( не знам защо, ама добре дошли)а съвсем скоро започва официално събирането им чрез активностите, не подаряването безвъзмездно.
Sigma, не е компенсация.Аз получих също, а имам отпреди от бета-теста, после втори път и сега трети.Някаква друга е формулата.
Виж целия пост
# 284
И аз имам 5000 Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия