Колко точки получихте от лоялната програма?

  • 84 193
  • 2 870
# 285
Сега дали пак ще има хора, където нито точки, нито 50лева ще "видят"? 🤔
Виж целия пост
# 286
Имам предположение - че сега дават 5000 точки за участие в Лоялната програма, на тези, които не са били включени в тестовата част.
Виж целия пост
# 287
Не мисля, Мама Ru. Аз си помислих, че става дума за първите точки тук. Моите са от първите, сега нямам нищо и в програми не съм включвана.
Виж целия пост
# 288
Не е така, Ru, съфорумки не са получили ни тогава, ни сега.
Виж целия пост
# 289
Хайде и тук да кажа - има такива хора - аз съм една от тях Simple Smile И не съм единствена Innocent

Поздрави на всички полезни хора от една Кръгла Нула Nerd
Виж целия пост
# 290
Имам предположение - че сега дават 5000 точки за участие в Лоялната програма, на тези, които не са били включени в тестовата част.

Ами не, аз не съм била включена в тестовата част, проверих сега, 0 точки съм си

Някакво съобщение ли получавате, че имате точки, за да погледнете? Защото аз не съм проверявала от началото какви точки имам и нямаше да се сетя да проверя.
Виж целия пост
# 291
Имам предположение - че сега дават 5000 точки за участие в Лоялната програма, на тези, които не са били включени в тестовата част.

Ами не, аз не съм била включена в тестовата част, проверих сега, 0 точки съм си

Някакво съобщение ли получавате, че имате точки, за да погледнете? Защото аз не съм проверявала от началото какви точки имам и нямаше да се сетя да проверя.
Да. На лични получих съобщение, че  BG- mamma стартира лоялната си програма с подарък за мен.
Виж целия пост
# 292
Искам да ме почерпите Simple Smile  Аз пак съм на нула точки и на ниво стартово Simple Smile Но да е ясно - форума няма да се отърве от мен Simple Smile
Виж целия пост
# 293
Аз също получих 5000 точки. Смятам, че по някакъв начин компенсираха хората, които не получиха първия път.
Аз точки нямам, явно съм си все безполезна, но спечелих в една от игрите. Вече се чудя дали и те не са нагласени.
Виж целия пост
# 294
Да не е старо съобщението?
До колкото помня, бяха писали,че от 6.01 ще се задейства програмата, както и официалната тема за лоялната програма.
Виж целия пост
# 295
Аз съм печелила 4 или 5 пъти през годините игри във форума.Но не следя кой получава, за да направя статистика дали има нещо нагласено.Според мен не.
Виж целия пост
# 296
Има хора с точки от днес.
Виж целия пост
# 297
Никога не съм печелила абсолютно нищо от игри и вече не си губя времето да участвам.
Виж целия пост
# 298
Аз съм печелила от игрите тук, хем не може да се каже, че редовно участвам.

Тоалетна хартия спечелих, беше в пика на пандемията, та даже не му се видя много странно на куриера, че получавам кашон с тоалетна хартия по куриер (и носни кърпички, салфетки и пр. имаше, но пишеше в информацията за пратката "тоалетна хартия"). Хубава тоалетна хартия, след това видя ли я на промоция, си взимам от нея. Още препарат за миене на чинии съм получавала, крем/лосион за лице и тяло, препарат за мигли, електрическа четка за зъби за детето плюс детска паста и обикновена четка и паста за възрастни (страхотни), още едни пасти за зъби (3 броя), пак много хубави,  много им се зарадвах, че много ми падна стандартът и отдавна не си бях купувала хубава паста за зъби.
Виж целия пост
# 299
Аз бях с 0 точки,но днес получих на лично съобщение че имам 5000 т.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия