Колко точки получихте от лоялната програма?

  • 84 205
  • 2 870
# 315
Лично аз забелязвам обратна пропорционалност между “разочаровани“ потребители, уж, от това, че не са получили точки, и “изненадващо“ растящия брой на публикациите им, във всякакви теми. Blush
И да, броят на публикациите не означава респективно това, че същите са “полезни“.
Виж целия пост
# 316
Лично аз забелязвам обратна пропорционалност между разочаровани потребители, уж, от това, че не са получили точки, и “изненадващо“ растящия брой на публикациите им, във всякакви теми. Blush
И да, броят на публикациите не означава респективно това, че същите са “полезни“.
След като се изказах като разочарован потребител - на мен очевидно не ми е необходимо да се боря за БРОЙ публикации, имам си достатъчно. Виж за полезността - най-вероятно са безполезни, ма к'во да се прави, не може само ползени да списваме във форума. При мен няма УЖ, мога да ти снимам профила си.
Виж целия пост
# 317
Joy
Сега ще започнете поименно да се разпознавате ли?
Не съм имала никого конкретно предвид, пиша общо от наблюденията ми в няколкото подфорума, в които обичайно чета. Да не говорим, че не съм имала и нямам за цел да помня кой се е обозначил като разочарован, а и не ме интересува. В случая репликирах кукумицинката, защото нейния пост прочетох.
Що се отнася до това кой е полезен и кой не - нито ти си човека, който може да го определи, нито аз.
В крайна сметка писането тук е доброволно, всеки го прави по различни причини и с различни мотиви.
Това, което казах е, че откакто стартира тази програма лично аз забелязвам и активизиране на стари потребители, и новопоявили се такива, и стартиране на доста теми, някои от които лично за мен са ....странни Blush, други пък са дублиращи вече съществуващи такива.
Виж целия пост
# 318
Аз доброволно си пиша и преди да е имало бонусиране. Защо сега се очаква да спра?
Виж целия пост
# 319
Те предизвикателствата изобщо не са стартирали, каква пълна сила.

Тъй като не планирам да участвам в  предизвикателства -  не ги следя и  поради тази причина съвсем не съм наясно дали са стартирали. Все пак е 04.01 и предположих че някъде нещо "се движи", защото това беше обещанието на колектива на Бг-мама - след нова година. За сега не съм прочела за потребители, споделили  получаване на точки от участие в предизвикателства. А определено има хора изненадани от точки. Т.е. те според мен са точно потребители,  компенсирани за първоначалното непредоставяне на такива.

и “изненадващо“ растящия брой на публикациите им, във всякакви теми. Blush
И юруша за пускане на редовни теми, само като се "докосне" 50та стр или админ даде знак за нова тема. И то от потребители дето никога преди това не са го правили, а темата е нараствала с още 3-4 стр., докато админ или някой все пак не решат да направят нова такава.
Виж целия пост
# 320
Ама защо ме питаш мен?
Откъде да знам защо и какво се очаква от теб? И кой го очаква, и кой изобщо го интересува?
Това, че се разпознаваш в някакъв пост ...как да кажа, не е мой проблем, дори не знам какво да ти отговоря, защото изобщо не ме интересува какво пишеш и къде го правиш.
Коментирам си общо, като цяло, изказвам лично мнение, това е.
Все пак ти не си единствения потребител на форума, “стар“ имам предвид.
Да не говорим и че в това повече хора да пишат няма нищо лошо, лично на мен много потребители, които се бяха “покрили“ за някакъв период от време ми е приятно да ги чета.

Ето ти пример за безполезна дискусия, дори не е дискусия Blush.
С което приключвам, наистина няма смисъл.
Виж целия пост
# 321
Лично аз забелязвам обратна пропорционалност между “разочаровани“ потребители, уж, от това, че не са получили точки, и “изненадващо“ растящия брой на публикациите им, във всякакви теми. Blush
И да, броят на публикациите не означава респективно това, че същите са “полезни“.

Точно така, и тема съм стартирала даже, и пиша ли, пиша. Скоро ще започна и в полезните теми за риалити предавания да пиша.
Виж целия пост
# 322
Merri_An - Ти хвърли някакви мнения, като леки обвинения. Аз например не съм изчезвала и не съм спирала да пиша. Не съм се възродила заради бонусирането, за което намекваш.

А, и кукумицинка се е разпознала.
Виж целия пост
# 323
Лично аз забелязвам обратна пропорционалност между “разочаровани“ потребители, уж, от това, че не са получили точки, и “изненадващо“ растящия брой на публикациите им, във всякакви теми. Blush
И да, броят на публикациите не означава респективно това, че същите са “полезни“.

Точно така, и тема съм стартирала даже, и пиша ли, пиша. Скоро ще започна и в полезните теми за риалити предавания да пиша.
Joy
Както казах, “хванах“ се за твоя пост, за да коментирам общо наблюденията си, които се оказва, че не са само мои.
А това, че се разпознавате изобщо не е мой проблем.
Или че приемате написаното като обвинения.
Не са, и не виждам смисъл от оправдания, ама който както иска да го приема.
Аз няма да спра да си казвам мнението само защото някоя чувствителна душа може да се разпознае и да се обиди.
Иначе не съм обърнала внимание на темата, която си стартирала, обещавам да го направя. Blush
И правилно се ориентираш към риалити форматите, далеч по-забавно е от СО, а и видно е по-продуктивно. Sunglasses
Виж целия пост
# 324
Някой беше споменал тук или в другата тема, че до 19.01 ще могат да се прехвърлят точките и явно след това, ще е първото "предизвикателство".
Виж целия пост
# 325
Чак пък обидена от Merri_An .... трудно, много трудно.
По-скоро е "нямам какво да правя в събота вечер, затова пиша във форума".
Виж целия пост
# 326
Тази тема съм стартирала, в случай, че някой се затрудни в търсенето Joy
Виж целия пост
# 327
Тъкмо намерих една, която не се радва на особен интерес, стартирана на 01.01, то пък се оказа, че и тази била твоя. Joy
Добра продуктивност, чакаме те в подфорума за риалити формати. Sunglasses
Виж целия пост
# 328
Ай, забравила съм, че съм пуснала и друга..То не става без активно писане, поне авторово, да се радват на интерес темите.
Виж целия пост
# 329
Някой да знае ако се поръча и откаже поръчка дали ще се възстановят точките в профила?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия