Колко точки получихте от лоялната програма?

  • 84 203
  • 2 870
# 300
Имах ЛС от екипа преди НГ, че след празниците ще получа още 1000 точки. Днес вече са налични.
Благодаря на БГ Мамма! Heart
Виж целия пост
# 301
Съгласно Закон за местните данъци и такси (ЗМДТ), чл.44-51 доходът от подаръка (парично дарение) се счита за облагаем, като задължение на Дарения е да декларира и да внесе за своя сметка, дължимия данък върху дохода от подаръка (паричното дарение).
Ако само си прехвърлил точките, трябва ли деклариране в нап?
Виж целия пост
# 302
Нека се счита. Аз не смятам нищо да декларирам. Имам подарени ваучери от двама съфорумци, благодаря им! Heart
И гифт карта за ДМ, от дъщеря ми,  ваучери от Тему и върнат кредит, ваучери, безброй от НМ по 5 лв., то ако почна всяка отстъпка да декларирам, къде ще му излезе края?
Виж целия пост
# 303
Имам подарък за Коледа ваучер за 100 лв за Дъглас, трябва ли да го декларирам? Струва ми се безумно.
Виж целия пост
# 304
От Тему пък защо да декларираш нещо, нали си харчиш парите там? Ами било с отстъпка, това НАП какво го касае? Продавачът си определя на каква цена да продава.
Виж целия пост
# 305
Имах ЛС от екипа преди НГ, че след празниците ще получа още 1000 точки. Днес вече са налични.
Благодаря на БГ Мамма! Heart
И при мен така.
Виж целия пост
# 306
Баба ми даде пари за коледен подарък. Събирала от пенсиите, милата тя. Да декларирам ли дарението? Joy
Стига сте се излагали за 50, 100 лв. Въобще не сте толкова праведни гражданки, така, че е излишно да се косите.
Виж целия пост
# 307
Нека се счита. Аз не смятам нищо да декларирам. Имам подарени ваучери от двама съфорумци, благодаря им! Heart
И гифт карта за ДМ, от дъщеря ми,  ваучери от Тему и върнат кредит, ваучери, безброй от НМ по 5 лв., то ако почна всяка отстъпка да декларирам, къде ще му излезе края?

Абе покрай рд, коледа и други такива бая пари събирам.
Как пък не се сетих да ги декларирам.
Ох, ще се въздържа пак Grinning
Виж целия пост
# 308
Сега дали пак ще има хора, където нито точки, нито 50лева ще "видят"? 🤔
Аз, аз Smile
Но пък съм си мръднала ранга с 5 пиксела
Виж целия пост
# 309
И аз, нищо, ни точки, ни нива, не мърдам, но и рекламите не виждам, че влизам все с Ad bloker Grinning.
Хич не ми пука, отгледах си децата вече, чета няколко теми, драскам по някой ред в още по- малко.
Влизам за разнообразие, не за рейтинги, докато ми писне.
Виж целия пост
# 310
Много се радвам, че екипът на Бг мама е измислил механизъм за компенсация с точки за тези, които до сега не бяха получили такива!
Със здраве да ги използвате!
Виж целия пост
# 311
Много се радвам, че екипът на Бг мама е измислил механизъм за компенсация с точки за тези, които до сега не бяха получили такива!
Със здраве да ги използвате!

Според мен не е компенсация, щом има хора, които за пети път получават точки, а други не са получили нищо и този път. На лотариен принцип е по-скоро
Виж целия пост
# 312
Tака и не успяхме да разгадаем магическата формула на изчисляване на точките във форума .
Виж целия пост
# 313
Според мен не е компенсация, щом има хора, които за пети път получават точки, а други не са получили нищо и този път. На лотариен принцип е по-скоро

Съжалявам , но не мога да се съглася. Участвалите в бета теста на лоялна програма получихме допълнително точки, за които бяхме предупредени още декември, че ще получим януари и в какво количество. Това е съвсем различно. За останалите точките са изненада и все още не са стартирали в пълна сила предизвикателствата.
Виж целия пост
# 314
Те предизвикателствата изобщо не са стартирали, каква пълна сила. След като има хора, които и този път не са получили никакви точки, за каква компенсация говорим? То също като "полезността". Не си получил точки, значи са ти безполезни мненията. И сега сигурно, не са те компенсирали, не заслужаваш явно Simple Smile) По-добре да е ясно, че си е томбола (макар че в томболата печелившите отпадат при следващите тегления) и да не се сдухват потребителите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия