Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 93

  • 42 127
  • 765
# 165
Съвет от мен по темата - записвайте си дозите, с които ви стимулират. Ако решите да смените клиниката, няма да ви дадат това инфо, а е полезно, за да се прецени следваща стимулация.
Виж целия пост
# 166
Semirra, правилен съвет. Аз даже установявам сега, че месец октомври миналата година например изцяло липсва каквото и да било инфо за мен. И понеже имах лек спор с докторката за някакви неща от този месец кое как е било - разбрах, че и тя борави с лични спомени. Ако имаха данни в системата щеше да отвори и да ми каже -ето, така е било. Но не. Та реално според мен, те и да искат за някой месеци нямат нищо попълнено. Надявам се да греша и просто да не й се е занимавало, но силно подозирам, че съм права.
Виж целия пост
# 167
Semirra, правилен съвет. Аз даже установявам сега, че месец октомври миналата година например изцяло липсва каквото и да било инфо за мен. И понеже имах лек спор с докторката за някакви неща от този месец кое как е било - разбрах, че и тя борави с лични спомени. Ако имаха данни в системата щеше да отвори и да ми каже -ето, така е било. Но не. Та реално според мен, те и да искат за някой месеци нямат нищо попълнено. Надявам се да греша и просто да не й се е занимавало, но силно подозирам, че съм права.

Това не звучи никак добре. Ще внимавам повече да запомням и да си записвам някъде след прегледите. Като цяло имам амбулаторни листове само за прегледите покрай първата ни инсеминация (която реално беше и на естествен цикъл). От 2рата, всички прегледи на които съм ходила нямам нито един амбулаторен лист. Утре предстои да започнем 3ти цикъл, та ще видим дали ще пускат нещо в системата.
Виж целия пост
# 168
Всичко си записвам аз вече. То не е и като в амбулаторните листове да пише много. Не пише примерно размери на фоликули. Аз почнах да си ги пиша тези неща, защото ми помагат да се ориентирам как се движа.
Виж целия пост
# 169
Всичко си записвам аз вече. То не е и като в амбулаторните листове да пише много. Не пише примерно размери на фоликули. Аз почнах да си ги пиша тези неща, защото ми помагат да се ориентирам как се движа.

Интересното е, че при мен пък точно това писаха покрай 1вата инсеминация - само размерите на фуликулите и дебелината на лигавицата. Нищо друго няма като информация по тях, но пък нямаше и медикаменти реално погледнато. Но много добър съвет давате. Да знам да помня и да записвам. Реално от втората ни инсеминация покрай прегледите запомнях как се движат нещата при нас, защотот ги каза уж да ги записват, но амбулаторни листове след това нямаше.
Виж целия пост
# 170
Момичета, включвам се с въпрос - по време на стимулация издават ли болничен, ако имаш нужда и кой трябва да питам за това?
Виж целия пост
# 171
Някъде назад някой писа, че вече и имунологичната биопсия излиза я профила. За имунологичната, която си се прави от имунозите ли става дума? ИМПО+ вече ми излезе, а имуногичната по спомен става доста по-бързо, а няма нищо качено.
Виж целия пост
# 172
Имунологичната не излиза в профила.
Виж целия пост
# 173
Здравейте,
Изследвания от БХС - PAPP-A и ЧХГ ми казаха, че няма да ги видя в профила си. Знаете ли как мога да ги получа? На информация?
Виж целия пост
# 174
На мен Михова ми даде телефона си и каза, че ако до 5 дни не ми се обади да я потърся аз, т.е. ще ти звънне лекарката, която ти е правила ФМ.
Виж целия пост
# 175
На мен Михова ми даде телефона си и каза, че ако до 5 дни не ми се обади да я потърся аз, т.е. ще ти звънне лекарката, която ти е правила ФМ.
Как си взехте изследванията? Само извод ли ви каза или може да ги видите някъде?
Виж целия пост
# 176
На мен ми се обади по телефона и ги коментира, а на следващата фетална морфология ми ги даде разпечатани.
Виж целия пост
# 177
Здравейте момичета, в огромно очакване за трансфер след биопсия, лечение, контролна биопсия и най- накрая всичко е супер. В понеделник голяма радост, проследяване за замразен трансфер. И вчера, всичко на прегледа е супер, лигавица 11, фоликул 23, но прогестеронът ми беше 6.88. Отложихме трансфера.
Какво провокира този висок прогестерон?
Някой да има опит с това? Миналият месец заради биопсията и Pbmc бях на утрогестан 300 и след биопсията ми каза да продължа да го слагам 4-5 дни само вечер, за да не ми дойде прекалено рано.
Е, слагах и ми закъсня цикъла с 6 дни.
Вече не знам какво да направя. Борим се за трансфер вече 8 месеца…
Виж целия пост
# 178
Здравейте , дами🌺 Знаете ли колко струва вливка Kiovig 5g ?
Виж целия пост
# 179
50 лева е вливането и около 700 лева е киовига.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия