Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 93

  • 42 147
  • 765
# 705
Пак казвам - хормон на растежа - малки, с оранжево, с етикетче както на снимката на прегнила, слагаш си цялата и така няколко дни по време на стимулация в допълнение към основния препарат за стимулация.
Виж целия пост
# 706
Не гледай снимките в интернет - аз също съм си купувала зелен Овитрел. Тези в болницата са за болнично ползване и май никъде не са в такива малки опаковки с оранжево. В досието ти няма ли качени амбулаторни листи и там да пише какво са ти изписвали?
Виж целия пост
# 707
Да, между другото в епикризата от инвитрото наистина трябва да има написани медикаментите , с които са те стимулирали. Според мен всичко може да е това, което са ти дали, ако в болницата си ги приготвят предварително в тези спринцовки и да са все оранжеви поради тази причина.
Виж целия пост
# 708
Но епикририза при трансфер или още при пункция:)
Виж целия пост
# 709
Здравейте. За пръв път ще правим ЗЕТ при др Стаменов. Днес бях на преглед на седми ден от цикъла и той ми не даде никакви лекарства въпреки че лигавицата е 5мм. На вас давал ли е лекарства преди трансфера?
Виж целия пост
# 710
Явно ще правите ЗЕТ на естествен цикъл. Той преценява дали да даде недикаменти или не. Преди моя ЗЕТ имах изписан само дузофарм.
Виж целия пост
# 711
Също и аз съм пила дузофарм миналия цикъл. Но ме тревожи тънка лигавица.На вас беше ли успешен този трансфер?


Явно ще правите ЗЕТ на естествен цикъл. Той преценява дали да даде недикаменти или не. Преди моя ЗЕТ имах изписан само дузофарм.
Виж целия пост
# 712
Да, бременна съм в 13г.с. Нямам спомен колко мм ми е била лигавицата обаче.
Виж целия пост
# 713
Супер е когато може да се действа на естествен цикъл. В Турция предимно така правят, за разлика от България. Моят успех е на естествен цикъл. Ще следят лигавицата и ако не порасне достатъчно, могат да отложат трансфера. Няма да сте се тровили с лекарства излишно. Важно си е и търпение за постигане на идеални условия в матката за трансфер.
Виж целия пост
# 714
Здравейте!

Вчера бях на първичен преглед при Д-р Стаменов. Съмнява се за аденомиоза и каза, че ако има се инжектира някакво лекарство, което прочетох, че е Депакин. Някой може ли да ми обясни как е протекло при него, ако има сходен случай?

Освен това за хистероскопия направление взимам ли си от личния лекар за хоспитализация?

Благодаря
Виж целия пост
# 715
А Стаменов обясни ли, показа ли какво го навежда към тия съмнения?
Виж целия пост
# 716
Конкретно за моя случай, моите симптоми и моята история със забременяването. За това го навежда на тази диагноза.
Виж целия пост
# 717
За хистероскопия не ви трябва направление от личен лекар. От болницата сами си издават всичко. Аз имах една инжекция с Депакин и после 2 месеца прием на същите хапчета. Не съм имала никакви оплаквания.

Здравейте!

Вчера бях на първичен преглед при Д-р Стаменов. Съмнява се за аденомиоза и каза, че ако има се инжектира някакво лекарство, което прочетох, че е Депакин. Някой може ли да ми обясни как е протекло при него, ако има сходен случай?

Освен това за хистероскопия направление взимам ли си от личния лекар за хоспитализация?

Благодаря
Виж целия пост
# 718
А имахте ли положителен резултат (бременност)?
Виж целия пост
# 719
Да, в момента съм в 14г.с.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия