Гобленарска седянка - 150

  • 33 775
  • 571
# 105
Здравейте, дами със златни ръце. Издирвам един гоблен, който не се предлага вече, не го намирам в никой онлай магазин:


Може ли, ако някой го е виждал някъде във физически магазин, да ми каже, моля? Намерих го само в ebay, но не пращат извън САЩ, а не ми се занимава с превозвачи.
Виж целия пост
# 106
имаш ли програмата?
аз нямам и не мога да помогна, освен с линк

https://mypatterns.ru/lyudi/jazz-cafe/
Виж целия пост
# 107
имаш ли програмата?
аз нямам и не мога да помогна, освен с линк

https://mypatterns.ru/lyudi/jazz-cafe/

Да, мога да намеря програмата, просто ми се искаше оригинална комплектовка, но.. май съм закъсняла с някоя и друга година.
Виж целия пост
# 108
Здравейте! Някой дали може да помогне със схема на Winter gathering на Dimensions.
Виж целия пост
# 109
Покажи картинка, на коя фирма е, защото така по име нищо не се показва в интернет. Има толкова много модели на различни фирми и дизайнери няма как да знаем всички.

Снимката не е моя:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 110
Да ви се похваля и да ви благодаря за седянката и за нещата , които научих край вас за всичките тези 14 години. Някоя от дружките преди доста време ги беше показала тези гобленчета... и аз се влюбих . Довърших третото, изпрах ги,  утре гладя и отиват на рамка. Четвъртото ще чака Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 111
Прекрасни са.... нежни, като ги погледнеш и ти става топло на душата :_)))
Виж целия пост
# 112
Аз сега правя мартенички. Това са 8 бр, които би трябвало да се изрежат и да се монтират върху филц или нещо подобно. Ще снимам и в завършен вид
Виж целия пост
# 113
Етапче.


И една молба. Някой да има схемите на Bears at work на EMS? Преди години ги имах и съм ушила едно от тях, ама сега не ми се отварят файловете, а малката иска да ушия и другите. Това е моето ушито от серията.
Виж целия пост
# 114
Какви са ти файловете? ПДф?
Тук има някои https://markisa81.gallery.ru/watch?ph=Oeh-fqBvs#feature=topscroll
Виж целия пост
# 115

Файловете са jpg събрани в zip. И като тръгна да ги отварям и на доста от тях казва, че файлът не съществува.
Виж целия пост
# 116
Аз правя заготовки за мартенички
Виж целия пост
# 117
Аз правя заготовки за мартенички


А как ще ги оформяш?
Виж целия пост
# 118
Ще се изрязват и монтират върху филц. Ще покажа накрая. Засега съм само на фаза "заготовки"
Виж целия пост
# 119

Етап от мен на Сумерки в городе. И да ви се похваля. Обзаведох се със стойка за гергефа. Сега се уча да шия с  двете ръце и определено скоростта се увеличава, въпреки сложността на схемата
Скрит текст:
.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия