Гобленарска седянка - 150

  • 33 765
  • 571
# 555
Чуден е, обаче  да знаеш само колко време търсех тези твои  гънки😂😂😂
Виж целия пост
# 556
Оправихте ми деня. Joy явно редакторът се е включил.
 Знае той, че баба Яга и гъби не е добра комбинация. Нездравословно е. Wink
 
Фънки-Мъжки...
Joy Ехаааа, при мен е даже по-екзотично.
Да опитам пак: гънки... гънки.. гънки...гъБки бре!
Виж целия пост
# 557
Да покажа и аз моите гънки и жълъди с любезното съдействие на Мери 79.

Ехе, браво! Много бързо ги уши, че и рамкира! Да сложа и моите гъбки тук, че ги бях забравила Simple Smile
Виж целия пост
# 558
Мери, колко да е бързо, пет-шест месеца.
Затова сега мисля да започвам направо нещо коледно.
Виж целия пост
# 559
Мери, колко да е бързо, пет-шест месеца.
Затова сега мисля да започвам направо нещо коледно.

Чудесна идея!
Всяка година се заканвам, че ще започна великденските на Коледа и коледните на Великден и само със заканите си оставам.
Виж целия пост
# 560

За да помогна , наруших всичките си принципи. Надявам се да не ми излезе през носа. Модел на РИОЛИС , но в побългарен вариант "ала Милена стил" с гобленов бод.
Виж целия пост
# 561
Много красиво !
Виж целия пост
# 562
Здравейте, има ли някъде, където мога да пусна гоблени и карета за продажба?
Знам, че в тях е вложен много труд, но не е моето и няма смисъл да стоят по шкафовете.
Виж целия пост
# 563
Ало.бг, базар.бг...
Опитайте, но не мисля, че има много търсене.
Виж целия пост
# 564
Здравейте, някой от вас свърза ли се с фирма Солария. На сайта им пише, че не приемат поръчки. Стационарно телефон е изключен.
Тя собственичката отдавна недоволства ше, че й крадат моделите. Дали не е хлопнала кепенците завинаги?

Купихме от Вилер ей тази икона
https://www.wiehler-gobelin.com/gottesmutter-mit-dem-kind.html


Обаче за сега става това:

Много е лилаво лицето и не ми харесва никак.
Ще видим като се завърши какво ще е цялостното впечатление.

Иначе имам ушита тази и е прекрасна, цветовете са точно като на снимката.
Виж целия пост
# 565
Здравейте, някой от вас свърза ли се с фирма Солария. На сайта им пише, че не приемат поръчки. Стационарно телефон е изключен.

Аз лично не успях по никакъв начин да се свържа, но при рускините си реших проблема.
Виж целия пост
# 566
Таз и икона я започнах и аз, но на Милена стил. Но съм съвсем в началото и то отдолу, не мога да кажа нищо за лицевите цветове.
Виж целия пост
# 567
Аз изобщо не я потърсих фирма Солария , като разбрах, че качеството им е паднало, и от моите конци не стигнаха доста, и благодарение на Ann79, успях да си набавя липсващите количества .
Виж целия пост
# 568
Иконите на Солария на повечето схемите ги има в нета, трябва да се купят само конци и готово. Аз имам купена от преди много години от тях Йерусалимската - уших си я и конците ми стигнаха. Сега последно дето шия Иверската е от схемата в нета, купих си сама конци и така.
Виж целия пост
# 569
Иконите на Солария на повечето схемите ги има в нета, трябва да се купят само конци и готово. Аз имам купена от преди много години от тях Йерусалимската - уших си я и конците ми стигнаха. Сега последно дето шия Иверската е от схемата в нета, купих си сама конци и така.
Дайте линк към мястото където има схемите и номерата на конци те (може и на лични). Аз напр. търся Богородицата с лилията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия