Естетични процедури за лице и тяло – 59 тема

  • 47 705
  • 765
# 600
Моя близка си прави скоро ( 3 януари ) Предстои долна…
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 601
Записах при Средкова.От няколко години се чудя.
Виж целия пост
# 602
Моя близка си прави скоро ( 3 януари ) Предстои долна…
Скрит текст:
Скрит текст:
Добър резултат. Къде е правено?
Виж целия пост
# 603
А какво препоръчвате за свличане в областта на бузите (булдози)?
Направо като чета какви процедури правите в средата на 30те и се смятам за доста изостанала. Аз също съм в тази възраст. Бръчки нямам, но кожата ми е дебела и плътна
Виж целия пост
# 604
Някой  биостимулиращ филър.Много си хубава, Круела , и имаш страхотна кожа.
Виж целия пост
# 605
Аз бих препоръчал първо серия апаратни процедури . Нещо alma,accent, лазер, morpheus.... И после и биостимулиращ.
Виж целия пост
# 606
С тоя Морфеус тотално ме отчайвате, в петък имам час, на вятъра ли ще хвърля 1000 лв. .. 😒
Виж целия пост
# 607
Моя близка си прави скоро ( 3 януари ) Предстои долна…
Скрит текст:
Скрит текст:
Добър резултат. Къде е правено?
В София, не споменавам име да не звучи като  реклама. Не е от споменаваните тук имена, лицево-челюстна е, но прави много сложни пластики по лице. Трета моя близка си прави при него, резултата и при трите е добър.
Виж целия пост
# 608
С тоя Морфеус тотално ме отчайвате, в петък имам час, на вятъра ли ще хвърля 1000 лв. .. 😒
За мен Морфеус е топ ъф дъ топ, когато се използва от правилните ръце. Къде ще го правиш и при кой?

Круела, според мен също първо апаратни и после биостимулиращ. Ако не слагаш ботокс, началото на 30тте е страхотна възраст за започване, с цел превенция (каквато е и реалната цел на ботокса, когато вече има бръчки, ботоксът не работи или поне не толкова добре).
Иначе си мисля, че се твоята плътна кожа и хайфу ще е добре - то дава доста добър лифтинг ефект също и твоята кожа позволява да се прави хайфу.
Виж целия пост
# 609
Момичета, чета ви редовно последните две теми, но нямам спомен някой да е коментирал фракционен лазер.
Може ли мнения от подлагалите се на подобна процедура, понеже ми го препоръчаха за освежаване, избистряне на тена и свиване на пори. Заслужава ли си?
Виж целия пост
# 610
СО2? Коментирахме скоро.Хубава процедура е, но иска време за възстановяване и не очаквайте чудеса, по-скоро поддръжка.
При мен не заличи петна и пори.
От Хайфу не помня никой доволен в темата, а има малък процент такива потребители из нета, повечето не споделят кой знае какви резултати.
Освен СО2 и микронийдлинг, аз съм пас за други.
Виж целия пост
# 611
Минах днес при Трендафилова. Обясних, че миналата година сме сложили Хармоника и още се имам обем в долната част на лицето (тогава ми беше много слабо и имах нужда), но че не искам повече, защото ще стана прекалено правоъгълна. Тя потвърди, че Хармоника ще ми придаде още обем точно там, затова останахме на вариант Скулптра. След месец ще направя още една и после ще прецени къде и колко филър да ми сложи, че бузите ми са доста хлътнали.
Виж целия пост
# 612
С тоя Морфеус тотално ме отчайвате, в петък имам час, на вятъра ли ще хвърля 1000 лв. .. 😒
За мен Морфеус е топ ъф дъ топ, когато се използва от правилните ръце. Къде ще го правиш и при кой?

Круела, според мен също първо апаратни и после биостимулиращ. Ако не слагаш ботокс, началото на 30тте е страхотна възраст за започване, с цел превенция (каквато е и реалната цел на ботокса, когато вече има бръчки, ботоксът не работи или поне не толкова добре).
Иначе си мисля, че се твоята плътна кожа и хайфу ще е добре - то дава доста добър лифтинг ефект също и твоята кожа позволява да се прави хайфу.
Аз съм след средата на 30те, но нещо не ме изкушава този ботокс. Някак все още ме спира мисълта, какво ще правя на 45, ако на 35 започна с такива процедури. Може би мисленето ми е грешно и до сега съм залагала само на домашна грижа за кожата.
Виж целия пост
# 613
В грешка си, нищо няма да стане на 45 и нагоре, особено от ботокса.
Все пак той е измислен и се прилага като лекарство за определени случаи, естетичната дерматология в последствие го прилага.
Не знам откъде дойде този страх от ботокса.
Виж целия пост
# 614
Момичета, чета ви редовно последните две теми, но нямам спомен някой да е коментирал фракционен лазер.
Може ли мнения от подлагалите се на подобна процедура, понеже ми го препоръчаха за освежаване, избистряне на тена и свиване на пори. Заслужава ли си?
Правих скоро Фотона пилинг, но най-слабия и не виждам ефект. Другия месец съм на по-силния да видим....ще пиша като го направя
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия