Сайтове за запознанства (2025)

  • 115 591
  • 601
# 600
“Леопардче”, как го правиш? Как успяваш да направиш така, че съм НЕсъгласен с всяко твое мнение? Това е дарба! Ти си моят пълен антипод(ето още една думичка , която трябва да се избягва ако сте с чужденец, щото сложна пусто)…
И не казах, че използвахме 200 думи, а че тя научи 200 на нашенски и спря дотам след първите 2 страници в тетрадката:))
И така, асо сте с чужденец/чужденка скъпи читатели наблягайте на думи , като лъжица, вилица, чорап, захар, врата, искам, няма, отивам и толкоз…
Забравете за - своеволие, словоохотлив, надценен, подценен, благороден, благодетел, безмълвен, смислен и всяка по- сложна дума..
На по- примитивните им стига горният ред думички и са ок.
Ако и на български не ви липсват такива думи и на английски няма да ви липсват и ще си я джиткате супер с чужденец/ка.
Абе , какво съм взел да… хората сме различни.
И не, не съм патреОтар, чист глобалист съм. Ма си говорим за връзки с чужденц, не за работа с тях.
Ако беше за работа щях да ги препоръчам пред всяка нашенка/нашенец:))

Айде че ме чакат няколко групи 35-38 годишни дами за кастинг  (всички 90-60-90 разбира се) , ще се мери Ай Кю, и т.н
Пожелайте успех на участничките:))
Лек ден, седмица, година, живот на всички!
Виж целия пост
# 601
Забравете за - своеволие, словоохотлив, надценен, подценен, благороден, благодетел, безмълвен, смислен и всяка по- сложна дума..
На по- примитивните им стига горният ред думички и са ок.
Ако и на български не ви липсват такива думи и на английски няма да ви липсват и ще си я джиткате супер с чужденец/ка.
Абе , какво съм взел да… хората сме различни.
С чужденци не говорим само на английски. С моя мъж можем да водим задълбочени разговори на всякакви теми, както на английски, така и на френски. Можем и на испански ако се наложи. И двамата помагахме на децата по гореспоменатите езици. Български той няма как да научи като не живее в България и няма и смисъл, нито го интересува. Учеше японски и към днешна дата може да пише на японски. Друг е въпроса, че на мене не ми се говори за авиация, нито на него за имунология.

Ти писа, че жена ти и монархия не знаела какво е. Тя или е била неука, или не е с особено висок интелект. Няма лошо и много жени като нея имат прекрасни бракове със силно интелигентни, образовани и успели мъже. Грешката в случая е в твоя телевизор, защото това, от което сега се оплакваш се е виждало от космоса в началото на връзката ви.

На мене вашите неразбории ми приличат повече на класови и икономически разлики, отколкото на културни. Живяла съм сред филипинки и филипинки са ме гледали като дете. И английски знаеха и усъвършенстваха, и книги четяха, че и мене ме учеха на английски. Някои знаеха доста добре испански или арабски.

Да, различни сме хората и всеки трябва да си избере това, което го влече и му харесва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия