И не казах, че използвахме 200 думи, а че тя научи 200 на нашенски и спря дотам след първите 2 страници в тетрадката:))
И така, асо сте с чужденец/чужденка скъпи читатели наблягайте на думи , като лъжица, вилица, чорап, захар, врата, искам, няма, отивам и толкоз…
Забравете за - своеволие, словоохотлив, надценен, подценен, благороден, благодетел, безмълвен, смислен и всяка по- сложна дума..
На по- примитивните им стига горният ред думички и са ок.
Ако и на български не ви липсват такива думи и на английски няма да ви липсват и ще си я джиткате супер с чужденец/ка.
Абе , какво съм взел да… хората сме различни.
И не, не съм патреОтар, чист глобалист съм. Ма си говорим за връзки с чужденц, не за работа с тях.
Ако беше за работа щях да ги препоръчам пред всяка нашенка/нашенец:))
Айде че ме чакат няколко групи 35-38 годишни дами за кастинг (всички 90-60-90 разбира се) , ще се мери Ай Кю, и т.н
Пожелайте успех на участничките:))
Лек ден, седмица, година, живот на всички!