👉Лоялната програма - да спечелим и да споделим👈

  • 22 872
  • 746
# 210
Всичките са на медена тематика, интересно.😊
Честити!
Виж целия пост
# 211
Всичките са на медена тематика, интересно.😊
Честити!
Благодаря ти! Heart Eyes
Да, от няколко години събирам колекция на такава тематика (или когато в заглавието има нещо, свързано с мед или пчели и ми допадне анотацията):
Скрит текст:
Виж целия пост
# 212
Еха! Не знаех, че има толкова "медени" книги!🙂
Виж целия пост
# 213
Днес получих книгите от Озон /доплатих малка сума/, всичко беше лесно и бързо. Благодарна съм, изненадах се приятно.😍
Виж целия пост
# 214
И моите дойдоха днес. Най-горната с картинката ми хвана окото. Авторът е оня, дето беше писал: "да си представим, че ударите един-два пъти по една патка на колежка..." и го наказаха, но пише четими, полезни статии.

Виж целия пост
# 215
Моите покупки от "Спорт Депо" пристигнаха на 20.12. Много бързо. Доволна съм.

Цитат
# 1 09619 дек. 2024, 07:51 ч.
Miriel
Скрит текст:
Жена
Разпиляна във въображението
Мнения: 26 504
Скрит текст:
Цитат
Цитат на: missence в чт, 19 дек 2024, 01:15
Поръчах доволно от Спорт Депо. Останаха ми 125т, няма какво да купя за тях според списъка с фирма. Сигурно ще изгорят. Ако някой иска, да му ги прехвърля? Четох, че май можело.

Защо да изгорят? Ако са прехвърлени в приложението си стоят там, докато не се натрупат нови за нови ваучери.
Мерси, че ми обърна внимание. Права си.
Виж целия пост
# 216
Някой пазарувал ли е в Декатлон с  ваучерите?
Виж целия пост
# 217
Някой пазарувал ли е в Декатлон с  ваучерите?
Да?
Виж целия пост
# 218
Кога точно въвеждаш кода след като го закупиш.

Ето какво пише в incentivai

ОНЛАЙН

Посетете уеб сайта на Декатлон на www.decathlon.bg
Изберете желаният от Вас продукт и въведете номера на ваучера и ПИН кода.
Изберете начин на плащане "КАРТА ПОДАРЪК”, за да завършите транзакцията.


Пробно опитах. Не бях закупила ваучера. Избрах продукта, но никъде нямаше опция да въведа ни ваучер, ни пин.
После отидох в количката и само да избера адрес и да премина към плащане.
Там ли се дава вече тоз ваучер? И тук не е обяснено добре.
Иначе имам и в самия декатлон 10 лв отделно от точки. Дали ще ги отчете се чудя?
Виж целия пост
# 219
Виж мое мнение # 92 в темата - показал съм със скрийншот какво се маркира за да излезе полето.
Виж целия пост
# 220
Благодаря ти много.
Значи стъпката е нататък, ясно.
А дали ще ми отчете допълнителните 10 лв които са ми в профила, не е ясно.
Ще видим утре.
Виж целия пост
# 221
Допълнителните 10 лв. са отделен ваучер. (Не знам дали могат да се комбинират ваучери за една покупка).
Виж целия пост
# 222
Пазарувах от Емаг козметика с ваучер от 20 лв от лоялната програма
Виж целия пост
# 223
Днес използвах ваучер от takeaway, нямаше проблеми.
Виж целия пост
# 224
От Спорт депо, някой купува ли е сак? 🤔

Гледах ето тези, но след като видях и споделих размерите на мъжа ми, според него, няма как да побере даденият сак, моите и неговите дрехи, при пътуване извън града, за седмица или две. Най-вече моите. 🤣🤣

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия