Изкуственият интелект - заплаха или помощ за работните места

  • 4 076
  • 95
# 90
Оффф пак повечето се хващате за коментарът ми, че не приличала на българка. Много сте чуствителни!

Написах СПОРЕД МЕН! СПОРЕД МОИТЕ ВИЖДАНИЯ!

Тя е рекламирана по една от най-гледаната ТВ в бг NOVA.
В момемта е спонсорирана от една наистина голяма фирма в БГ Savimex
Този ИИ е проект на хора, които вече си "имат парички" , развити и ще печелят още повече чрез това.
Вместо да се оставят хора като нас да се доразвиват, спонсорират и издигат в някои бизнеси.
Неща като Ахинора ни изместват.

Нали коментираме за това дали ИИ ще е "заплаха или помощ за работните места" - еми това не е ли е чист пример?

Пък и я направили бонус и да "пее", ... хайде и певците ни ще окапват...
Виж целия пост
# 91
Е чие работно място пък заплашва тая картинка:)

Аз ит ИИ нямам страх, само ме е яд, че го учат да пише и рисува, вместо да пере, чисти и мие чинии. Simple Smile
Виж целия пост
# 92
Е чие работно място пък заплашва тая картинка:)

Аз ит ИИ нямам страх, само ме е яд, че го учат да пише и рисува, вместо да пере, чисти и мие чинии. Simple Smile

Поправих/дообясних се малко в горният пост, че бях малко по-емоционална и забравих за обяснението Wink
Виж целия пост
# 93
Все по-често тествам chatgpt в работата, особено като съм уморена или търся бързи решения за някои идеи. Понякога помага доста, спестява време, но друг път откровено бълва неподходяща информация. Хубавото е, че докато му чета нещата, ми идват идеи и сама си свършвам нужното. За мен изводът засега е, че за помощ става, но човекът все още е незаменим. Прецизното го правим ние.
Виж целия пост
# 94
Ето ви един много полезен разговор по темата https://businessnovinite.bg/podkast/ai-znae-koga-shte-napusnesh- … i-tova-video.html
Виж целия пост
# 95
В последно време започнах повече да ползвам изкуствен интелект за работа. Понякога ми е много полезен, дава добри идеи, друг път ми отнема много време да го обуча, дава нерелевантни предложения, накрая си върша всичко сама и си губя времето с него. Но като цяло си е интересен за ползване, далеч сме от времето, когато ще ни замени (според мен).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия