Милано и Северна Италия - тема 18

  • 31 568
  • 739
# 735
Беше написано музеят НА Леонардо, който е този:

https://www.leonardo3.net/

Другият е на Науката и Технологията "Леонардо Да Винчи", в който има една част и за него. Преди беше временна изложба. Сега е перманентна.
Виж целия пост
# 736
Приемам забележката, мисля, че вторият е няшата цел, благодаря!
Виж целия пост
# 737
Ами след твоето разяснение, Regina, разбирам защо онази дама Palazzo Clerici ни спеши да освободим градината. А така хубаво се бяхме настанили на пейката. Joy Ако беше по-дружелюбна, можеше и за международната политика да поговорим - няма проблем. Joy

Ако знаехме за банката, със сигурност щяхме да се вмъкнем и там. Joy
Виж целия пост
# 738
Каква буря има в момента...🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️.
Виж целия пост
# 739
Реджи, дано всичко е наред с вас! Hug

Заповядайте в новата тема, допълнила съм разписанието на автобусите в Бергамо, че е сред най-често задаваните въпроси. Ако забележите, че някой линк не работи или да допълня нещо, сега е момента.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия