Стари соц мебели, мини соц кухничка от усвоено балконче. Май беше вложила в дограма и ламинат, та не бяхме на балатум, но толкоз. Старият пробит диван си го спомням още. 380 лв беше наема. Аз взимах 180 лв от стажа.
Aма двамата. Факт, че той не е получил това патриархално възпитание да е залепен за родители и слава богу. От неговите съм се оплаквала достатъчно - ако трябваше и да живея с тях, сега на 32 щях да съм с бели коси.
Стари соц мебели, мини соц кухничка от усвоено балконче. Май беше вложила в дограма и ламинат, та не бяхме на балатум, но толкоз. Старият пробит диван си го спомням още. 380 лв беше наема. Аз взимах 180 лв от стажа.
Aма двамата. Факт, че той не е получил това патриархално възпитание да е залепен за родители и слава богу. От неговите съм се оплаквала достатъчно - ако трябваше и да живея с тях, сега на 32 щях да съм с бели коси.
Веднага зор и звънене по аверите да кажат къде е на мама пиленцето.
Кошмар. Но тук се обясни, че жената си е права да се притеснява, то приливи, отливи, течения, с тая снаха къде е тръгнал.
Препоръчани теми