С какво ви дразнят свекървите? – 160

  • 26 657
  • 757
# 510
А всичко можеше да е много просто.
Свекървата явно е или мърла или има ОКР.
Друго обяснение няма за кочината.
Значи оставя момичето да въдвори ред и елементарна хигиена в къщата,след като не може тя да го направи.
Мисля,че всеки нормален човек обича да му е чисто и подредено.
Виж целия пост
# 511
Защо момичето изобщо се е набутало там, като е видяло за какво става въпрос. Второ, ако момичето е с такива разбирания за хигиена, редно ли е свекървата да въдвори ред? Или тогава ще пискаме до небесата и ще сочи онази свекърва и как няма право да пипа.
Виж целия пост
# 512
За мен ОКР е и да търчиш нонстоп с парцал и мокри кърпи, но нали от българката по-чистофайна няма.
Виж целия пост
# 513
Разбира се, че има друго обяснение за “кочината“.
Просто няма такава. Blush
Авторката силно преувеличава, защото не понася “ужаса“ от ден едно.
Виж целия пост
# 514
И затова, съвсем логично, се съгласява да живее там.
Цялата история е...
Виж целия пост
# 515
Е, чак пък няма такава… вие вече си правите съвсем свободни съчинения по картинка, а авторката отдавна не пише, така че смисъл от това няма, но ако ви се чеше клавиатурата, давайте.
Виж целия пост
# 516
И затова, съвсем логично, се съгласява да живее там.
Цялата история е...
Тролска.

Свободните съчинения са от вчера, така че не виждам повод за притеснение.
От вчера се пише, че “авторката не пише“, но свободните съчинения продължават.
Не виждам моето с какво е по-различно.
А, сетих се. Не оправдавам снахата, която също е измислена според мен.
Ами - мисля, имам това право? Риторичен ми е въпроса.
Виж целия пост
# 517
Да,ама защо да се изнасят тя и съпруга и,след като жилището е на съпруга и?Ако жилището беше на свекървата-тогава да.

То си е на свекървата. Нима някой наистина смята, че като му прехвърлят нещо то наистина става негово и може да изгони онзи, който му го е прехвърлил? По закон може и да може, но от морална и етична гледна точка е меко казано грозно да се говори как при жива майка имотът е на сина и.

И сега е проблемът кочината, друг път ще е манията за чистота. В чужд дом е така, особено ако човек не схваща, че е чужд. За препарати с изтекъл срок на годност дори няма да коментирам. Изтекъл срок на годност могат да имат месо, яйца и мляко, но не и белина, прах за пране и прочее. Т.е. с времето може да губят ефективност някои, но не могат да са развалени в смисъла на опасни и по-отровни. Същото важи и за много от подправките, без червен пипер, може би.
Виж целия пост
# 518
Нормално е , ако има двама наследника да се оправят имотите. Който е там - влага и знае, че  е негово, макар с майката заедно. Но няма друг наследник. За това се прави.
Виж целия пост
# 519
И затова, съвсем логично, се съгласява да живее там.
Цялата история е...
Тролска.

Свободните съчинения са от вчера, така че не виждам повод за притеснение.
От вчера се пише, че “авторката не пише“, но свободните съчинения продължават.
Не виждам моето с какво е по-различно.
А, сетих се. Не оправдавам снахата, която също е измислена според мен.
Ами - мисля, имам това право? Риторичен ми е въпроса.

Ооо, аз съм напълно съгласна с теб. Забележката ми беше в смисъл, че историята е много зле съшита.
Виж целия пост
# 520
Скрит текст:
И затова, съвсем логично, се съгласява да живее там.
Цялата история е...
Тролска.

Свободните съчинения са от вчера, така че не виждам повод за притеснение.
От вчера се пише, че “авторката не пише“, но свободните съчинения продължават.
Не виждам моето с какво е по-различно.
А, сетих се. Не оправдавам снахата, която също е измислена според мен.
Ами - мисля, имам това право? Риторичен ми е въпроса.
Ооо, аз съм напълно съгласна с теб. Забележката ми беше в смисъл, че историята е много зле съшита.
Да.
Въпреки, че аз съм твърдо “за“ да не се трупат излишни вещи, но след поведението на потребителката вече съм склонна да предполагам, че всичко е достатъчно добре украсено, ако изобщо има такъв казус.
Но пък е интересно поле за размисъл на поведение, не само на снахи, а и на свекърви и т.н.
Виж целия пост
# 521
Няма поле за размисли - отделно, ако ще по руски,  опит от техните комуналки, секи си има тенджерите.
Виж целия пост
# 522
Не е мания за чистота да изхвърлиш всичко с изтекъл срок на годност,както и пробит леген,да подредиш кухненските шкафове ,да лъснеш микровълновата печка..според мен е нормално.


Виж целия пост
# 523
Моите неща са си мои, даже с изтекъл срок на годност. И не си ги давам.
Виж целия пост
# 524
Какъв човек трябва да си, за да приемаш за нормално, ако някой ти припише имот да го имаш за свой.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия