Любители на котки - Тема 202

  • 28 108
  • 775
# 15
Тази разграфената туба за хора ли е?
Виж целия пост
# 16
Още една трицветка в темата 😍
Виж целия пост
# 17
Таня, благодаря за новата коледна тема.
Данък от Оливия
Виж целия пост
# 18
Благодаря за новата тема, Таня. Дано се напълни с добри новини и коледно-новогодишни пожелания.

Това е Любоффффф


А това е ....... ами не знам какво е. Пъзела е мноооого труден за редене и за това имам помощник

Виж целия пост
# 19
И аз благодаря за темата!
И ето го и Тоби със спонтанна коледна фотосесия😀Добре,че телефона беше в мен да запечатам набързо момента,че не се задържа дълго😀

Виж целия пост
# 20
Щях да питам каква е тази подложка, която отчита кой стъпва на нея.
Хранехме момчетата разделно. Едвам изчаках Оникс да порасне, че да хапват една и съща храна Simple Smile
Едвам опазвахме бебешката храна на Дейзи от другите двама Simple Smile

Ето това е хранилката https://petlibro.com/products/one-rfid-pet-feeder?variant=42073646858287

Отпред има една бежова пластмаса, която чете чипа на врата на котката и съответно хранилката се отваря само за котката с конкретния чип. Но за момента Лъки не иска да стъпва на подложката и си вади храната навън. Докато я яде, вратичката се затваря (тя има таймаут 10 секунди, за да не идва друга котка да краде храна), та малко чупи концепцията. Не знам защо не иска да стъпва на бежовото, но се опитвам да го хакна някак Grinning

А иначе той яде хилс диетична храна, а бебето коте ще яде високопротеинова и не става да си ги крадат.
Виж целия пост
# 21
Тази разграфената туба за хора ли е?
За хора е.
Интересно.
Уличната ми е без чип... гладна ще седи Simple Smile

Дай му време на Лъки. Новите неща понякога ги плашат.
Виж целия пост
# 22
От xenos е моята. Но май са останали само 1л.

https://www.xenos.nl/waterfles-1-liter-blauw-geel-roze-110108?_g … cyMMaAsB-EALw_wcB
Виж целия пост
# 23
Благодаря и аз за темата! Animal Heart Eyes Cat
Исках да се отчета със сивия мързеланко, но не ми качва снимката.
Виж целия пост
# 24
Аз ще се отчета с един глезльо. Не откъсва поглед от огъня и много смешно реагира като 'пукат' дървата.Simple Smile
А смешното килимче е лично негово, че все си мисля да не настине като лежи по земята. Одобри го от раз и си ги ползва, от мен само чистенето на косми. Simple Smile
Виж целия пост
# 25
Получих играчки, еленчета.
Оникс пристигна да види какво подрънква. Нещо се стресна, след това започна да ръмжи и съска. Перна лапа на Дейзи, а щерката каза, че е пердашил и еленчето Simple Smile
Дамата която ми ги уши има куче, мисля и котка, та може да има някаква неуловима миризма.
Виж целия пост
# 26
Пък всички котета долу изчезнаха. Какво стана не знам. За десет години не съм видяла долу да не се навърта поне една опашка. Обикновено са по няколко. Зимата в студа, лятото в жегата. Сега от 2 дни няма никой. Само една дебелнка видях, която се навърта в друг блок и при нашия идва май само от време на време за хапване. Видях я обаче от терасата в далечината. Но останалите ги няма.
Виж целия пост
# 27
Ако вали се изпокриват, не се тревожи.
Виж целия пост
# 28
Не вали. Те и в дъжда идват. Гушат се до летящите врати, защото вероятно стъклото е топло заради топлинната завеса над вратите
Виж целия пост
# 29
Сивият мързеланко-поспаланко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия