МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 6/ "Metruk Adam".

  • 44 694
  • 745
# 405
Виж целия пост
# 406
И като става дума за дарения нека покажа какво направихме НИЕ.
Благодаря им от все сърце ,че във всяка лудост са с мен винаги. Няма да споделям имена!


Както и ,че подкрепих и тази кампания няколко пъти.

Поздравления, Диди!
За теб и всички, които са те подкрепили в благородната мисия!
Такава всеотдайност винаги ме изпълва с умиление.



Виж целия пост
# 407
Еми това е най-малкото което можем да направим 😎🙏





В Х положението иска 200 още малко 🤝

Виж целия пост
# 408
Виж целия пост
# 409
Йес успяхме!



Виж целия пост
# 410
Честит Рожден Ден на Мерт и от мен! Пожелавам му много здраве, щастие, любов и успехи! Всичко най-хубаво Sparkling Heart Heart EyesHugGiftTadaBirthdayHands Pray



Виж целия пост
# 411
От Мелик.

Братята Heart
Завинаги

Виж целия пост
# 412
Фрагман 92/2

Виж целия пост
# 413
Ще пусна рожденика първо фрагмана ще го видя по късно.



Благодаря на всички ви за добрите пожелания и добрите неща които сте направили. Heart
Виж целия пост
# 414
Ще пусна рожденика първо фрагмана ще го видя по късно.



Благодаря на всички ви за добрите пожелания и добрите неща които сте направили. Heart
Това не можех да не го цитирам.
Цял ден чакам Мерт с тортата и благодарностите за пожеланията.

Виж целия пост
# 415
Халис:Докато ние сме заедно всяко място за нас е дом.Всяко място е родно.
Чичек:Добре дошъл във вилата на Господарката.
Ферит 2:Убий тази жена! Въобще ли не те срам? Недей да мълчиш!
Направи необходимото! Списъка ти набъбва.Списъка ти за греховете ти...
Виж какво направи!
Абидин:Аз не съм искал да направя такова нещо. Заклевам се!
Гюлгюн:Не заслужаваш нито нас.Нито Суна нито бебето което ще ти се роди.Ти стана жесток!
Чичек:Мислите ,че няма да си получите заслуженото за стореното?
Абидин:Какво означава да стреляш в хора бе?
Карам:Престани! С бой ли щеше да изплашиш хората?
Орхан:Зарекъл се е да отнеме живота на всички ни.
Сейран:Аллах да беше взел моята душа ,а не нейната.
Ферит1:Абидин...


Едно е сигурно главата на Феро е във велико късо съединие.

Виж целия пост
# 416
Диди, благодаря за превода на фрагмана. Flowers Hibiscus

РЕЗЮМЕ

Сейран, Суна и Ферит се оказват насред брутална атака, след която получават тежки наранявания.  В коридорите на болницата членовете на семейството изпитват не само  физическа болка, но и  дълбоки емоционални преживявания. Верига от инциденти разрушават вътрешния баланс на семейството, изваждайки тайни и угризения на съвестта на повърхността. Подкрепата на Ферит дава място на Сейран за почивка и тя, преодолявайки този труден момент, преоткрива чувствата и доверието си в него. Но безразсъдните действия на Ферит и жаждата за отмъщение отново предизвикват нейното безпокойство. Появата на Дженгиз, най-довереният човек на Халис Ага, буди любопитство в къщата, защото неговата задача е да следи Ферит. Старите сметки на Чичек и грешките на Абидин разкъсват семейството за пореден път, но новините от Суна, която се бори за живота си, ще разкрият изцяло ново измерение на историята.











Виж целия пост
# 417
Привет! Heart



Емре и Гьозде от вчера.



Да продължа с 90?






Хубав ден!

Виж целия пост
# 418


Виж целия пост
# 419
Тук твърдят че Мерт отива в казармата след като мине малко от финала на сериала който ще е 101еп.



Да споделя че снимката най-вероятно е заснета на 26ти защото Несли е пуснала в тик ток същите чиний а майката на Афра следващия ден пусна тази снимка.








И понеже вчера не се черпихме да кажа че съм я заляла лично със свой сироп.🤝🥳
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия