МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 6/ "Metruk Adam".

  • 44 694
  • 745
# 420



Благодаря на всички ви за добрите пожелания и добрите неща които сте направили. Heart[/center]

Да, снимката е стара, не е от вчера - часовникът показва 1,15 часа, а той я пусна малко след 20 часа. Неслишах е била в същия ресторант на 26 януари, предполагам с Афра. Т.е. снимката е от 26-и срещу 27 януари. Лютфие пусна снимките й в понеделник, но ще са снимани по-рано и с тази визия ще е била във въпросния ресторант на 26-и срещу 27-и. Тогава Мерт е празнувал с Афра и сие, на 27-и с приятелите си, а на 28-и, ако е имал време, със семейството си. Според мен така са се случили нещата, а дали е така... не мога да съм сто процента сигурна. Явно при тях не важат суеверията за по-ранното празнуване на рождените дни, както при нас.
Виж целия пост
# 421
Важното е че имал време да празнува.❣

Виж целия пост
# 422
Здравейте! Ето и една нова невероятна снимка на Берил и Ерсин зад кадър от снимките на сериала вчера 28 януари 2025. Снимали са се с тяхна фенка. Много са красиви и усмихнати. Sparkling HeartHeart EyesHeartHugHands Clap



Диди, благодаря за превода на новия фрат, както и за снимките и гифчетата, които си ни пуснала  Flowers Hibiscus

Снежи - благодаря за резюмето и снимките от епизод 92 . Blush

Емилия - благодаря и на теб за всичко споделено Hug
Виж целия пост
# 423
Да, Диди, разбира се, просто споделям наблюденията си. Абе, малкият Хорейшо съм аз... Laughing

Рокси, Heart Exl
Виж целия пост
# 424
Тебриклер комисар Рекс❣



Бак специални поздрави имаш



Роси не спирай да вярваш в АбСун поне да има някой който вярва в нещо❣



Още една снимка на Афра

От Елет

"Защо се смята, че MRD е отслужил военната си служба, вместо дали сериалът ще приключи или ако свърши, ще напусне? 👇🏼 Тази история той публикува след НЛО и последвалия си пост за военното си палто, което беше интерпретирано по този начин от коментарите на колегата му Ферит Акту по темата.

(Както знаете, в армията трябва да излезете в отпуск като цивилен. Ако имате военна униформа, тя е пълна; не можете да носите пот отдолу. Не можете да имате брада и т.н., както е на снимката.)

Освен това този въпрос беше зададен на г-н Садък след военния му поздрав по време на предаването на живо на брат му и съпругата му,
Отговорът беше: "Не, той не е отслужил военната си служба и все още е студент в Бейкент".

Определено ще има хора, които са гледали предаването или го помнят.

https://x.com/assistantofMRD/status/1884573090018889845
Виж целия пост
# 425
Здравейте, момичета!


Благодаря за всичко споделено! И за баклавата, обожавам я.
Диди, пращай рецептата и да запретваме ръкави.


И понеже вчера не се черпихме да кажа че съм я заляла лично със свой сироп.🤝🥳
Виж целия пост
# 426


🎠  Започнахме кампанията за набиране на средства за рождения ден с притеснения,
защото аудиторията ни не беше много голяма #MertRamazanDemir
Но с радост завършихме кампанията си за набиране на средства
благодарение на вашата морална и финансова подкрепа.
Благодаря ви за всичко! 🫰🏻
Честит рожден ден!

@mertramazandem



Имам специални благодарности 🤍
Посветени на младите и ярки хора, които се организират и работят усилено от месеци,
които са достигнали до много хора чрез групи и които са предоставили необходимите насоки в организациите, необходими за осъществяването на тези "добри дела" .
Виж целия пост
# 427
Виж целия пост
# 428
Направо .... Heart
До сега такова нещо не е имало за никой май. ;д
100 max

Виж целия пост
# 429
Цитат
Ами какво да кажа, продължавайте да опитвате и почти ще го достигнете 🤭🤣

#MertRamazanDemir 
Виж целия пост
# 430
Я малко да разкрася с Мерти гифки Wink



От сета.



Емре Heart



Виж целия пост
# 431
Направо .... Heart
До сега такова нещо не е имало за никой май. ;д
100 max



Ехеее, аз такива цифри не съм виждала! Евала на Мерти. Да не го погнат само и него сега покрай новата вълна за раздаване на "справедливост" при комшиите, че с такава маса фенове с лекота може да спретне едно превратче. Grinning Рамо президент! Heart Wink Hands Punch
Виж целия пост
# 432
Мисля ,че дори хората на конкурента биха отишли да гласуват ако има такова нещо толкоз е яман положението. Сега сериозно заслужи го ,но и никой не се спря дни наред се пускаха тагове след тагове това не са плодовете само на вчерашният ден.
Направо .... Heart
До сега такова нещо не е имало за никой май. ;д
100 max



Ехеее, аз такива цифри не съм виждала! Евала на Мерти. Да не го погнат само и него сега покрай новата вълна за раздаване на "справедливост" при комшиите, че с такава маса фенове с лекота може да спретне едно превратче. Grinning Рамо президент! Heart Wink Hands Punch

https://x.com/MananaBozk13280/status/1884718330390438161

Добро видео.



Испанците са пуснали статия ,но нея оставям на Еминка тя обича да пуска статий много.

https://www.antena3.com/objetivotv/series/mert-ramazan-demir-cel … cn-lateteriaturca
Виж целия пост
# 433
За съжаление е така, Дидко. Но и те, като нас, твърде много се делят на наши, ваши, техни, конкуренти и т.н… Без да осъзнават колко губят от това. Ама това са други теми. Simple Smile Аз например си харесвам много и двамата Мертовци и не съм умряла от това… Напротив даже. Само мога да спечеля като обективен зрител и любител на добрата актьорска игра, като следя и двамата. Лека вечер на всички желая и дано наистина новата година на Мерти му донесе много хубави моменти и в личен, и в професионален план! Heart


Мисля ,че дори хората на конкурента биха отишли да гласуват ако има такова нещо толкоз е яман положението. Сега сериозно заслужи го ,но и никой не се спря дни наред се пускаха тагове след тагове това не са плодовете само на вчерашният ден.
Направо .... Heart
До сега такова нещо не е имало за никой май. ;д
100 max



Ехеее, аз такива цифри не съм виждала! Евала на Мерти. Да не го погнат само и него сега покрай новата вълна за раздаване на "справедливост" при комшиите, че с такава маса фенове с лекота може да спретне едно превратче. Grinning Рамо президент! Heart Wink Hands Punch

https://x.com/MananaBozk13280/status/1884718330390438161

Добро видео.



Испанците са пуснали статия ,но нея оставям на Еминка тя обича да пуска статий много.

https://www.antena3.com/objetivotv/series/mert-ramazan-demir-cel … cn-lateteriaturca
Виж целия пост
# 434
Лека нощ! Heart




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия