МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 6/ "Metruk Adam".

  • 44 690
  • 745
# 480
Работата на Мерт и АФра вече ми е като онези AI снимки с тортите, които се въртят във Фейса от известно време: "Днес се разделих с гаджето за 1897 път, а никой не ми писа, за да ме утеши... Cry " Grinning  Хем се чудиш защо се пускат, хем защо хората продължават да се връзват да ги коментират... Simple Smile

Мерти с малко брадичка ме радва повече. Така голям дечко изглежда Simple Smile
Хубава седмица да имате! Heart
Виж целия пост
# 481
Виж целия пост
# 482
Тенис,тенис,тенис...








По късно ще погледна ако има някоя новост...
Виж целия пост
# 483

Диди, аз не открих нищо ново из Х за Мерт, но те редувам, за да качиш гифки ако си направила.
Виж целия пост
# 484
От сторито на Афра



От Неслишах



Специално за теб продължаваме с гифките от 90 пека 91 малко остана







Виж целия пост
# 485
Здравейте, момичета!


Нищо ново и интересно не открих из Х, затова за настроение и усмихнат ден от мен:



Виж целия пост
# 486
От вчера



10та позиция.



Аз много се ядосах защото както винаги Мерт ще е виновен и такива гнусотии наговори Мехмет Юстюндаа / журналист / относно Мерт по ТВ 8 ,че направо ми кипна пуснаха видеото и го изтриха аджаба защо ли?
По добре да не споделям ,че наистина много си личеше ,че някой му е платил да бръщолеви това.
Виж целия пост
# 487
Обожавам тази снимка на Берил и Ерсин от тяхната сватба на 19 август 2024! Тя се превърна в тенденция. Heart Вече няколко двойки след тях правят подобни снимки имитирайки Берил и Ерсин. Blush Вчера Берил е споделила един от колажите, където се вижда нейната сватбена снимка с Ерсин, както и сватбените снимки на 2 други двойки! Берил е писала, че много й е харесало това и затова го споделя. Разбира се пожелава и много щастие на двойките. Страхотна е - двамата с Ерсин са невероятни ... Sparkling Heart





Момичета, благодаря за всички неща, които сте споделили ... Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 488
Афра

https://x.com/ForeverAfRam/status/1886820622103142829

Мерт с малкото сладурче до колкото разбирам за някаква марка са се срещнали.



Мерт с фенки



https://x.com/raniya_ad/status/1886759448661659980

Мерти. Heart

Роси Heart това за теб.

Виж целия пост
# 489
Виж целия пост
# 490
Еми какво пише тука?

Скрит текст:
В сети распространилась информация, что работник съёмочной команды "Зимородока" сказал, что финал сериала будет 28 февраля.Ждем официальную информацию.


Афра на рожденият ден на дъщерята на Демет Акалън



От сета смески.








Kaкво говорят тука тия развълнуваните рускини?

https://vk.com/clip-227977028_456239736

Ах Ферошум беним...
Роси , липсват ми анализите от времето на ЗИ направо те предизвиквам да ми напишеш анализите...
Какви анализи правеше за Недим Wink бих искала да ми кажеш всичко както го виждаш.


Виж целия пост
# 491
Ох , защо са облекли щерката на певицата ,като с пижама за лягане.  Аз с такова нещо не бих се облякла и то на парти сред камери. 

Дидко , да отменя Емито с две думи пише че изтекла информация от работник на снимачната площадка че Чапкъна ще приключи на 28 - ми февруари.
Чака се официално потвърждение.
Виж целия пост
# 492
https://x.com/startv/status/1886892354314850811?s=09 фрага момичета.
Виж целия пост
# 493
Еми какво пише тука?

Скрит текст:
В сети распространилась информация, что работник съёмочной команды "Зимородока" сказал, что финал сериала будет 28 февраля.Ждем официальную информацию.

Kaкво говорят тука тия развълнуваните рускини?

https://vk.com/clip-227977028_456239736

Ах Ферошум беним...
"В интернет се разпространи информация, че член на снимачния екип на Yalı Çapkını е казал, че финалът на сериала ще е на 28 февруари. Очакваме официална информация."

 

Едната рускиня иска другата да разкаже за срещата си с Мерт, с когото се е видяла и се е снимала с него.

- Как изглежда Мерт Рамазан Демир, т.е. Ферит, кажи честно?
- Той е безумно красив, той и на екрана е красив, но на живо още повече.
И рускинята започва да описва каква гладка кожа има, порцеланова, как всички са го гледали в захлас и контактът с него е бил уникален.
Диди, извини ме, че с няколко думи превеждам, но толкова съм уморена и ми се спи, че си мисля как ще гушна възглавничката и ще заспя.
Виж целия пост
# 494
93/2



Сейран:Те ще си платят за всичко сторено! Ще си платят за стореното!
Сейран:Ти уби моят брат/сестра! Вие убихте моят брат/сестра! Вие сте убийци! Всички сте убийци! Убийци сте! Убиец! Убиец! Убиец!
Чичек:Ето ,че спечелихме и онзи Халис...
Абидин:Тръгна си и се махна и на теб ти остави отворен гроб в градината си.
Ферит:Продай и мен дядо! Ако имам парична стойност ме дай на Госпожата.
Гюлгюн:Не можеш да разкажеш и те е срам например.
Суна:От какво трябва да се срамувам?
Гюлгюн:Не трупай в себе си! Ще се взривиш.
Ферит:Стана ми жал за момичето. Целунах я ,но не съм очаквал да ми отговори.
Абидин:Суна ще отгледа детето ни далеч от мен или ще го абортира.Ето затова ще отвлека Суна.
Сейран:Сега е твой ред да изживееш същата болка която майка ми изживя.
Чичек:Халис...Не! Не! Деца...
Айшен:Ще кажа на всички какви сте ги свършили с Ферит и какъв заби нож в гърба на онази която наричаш сестра.
Суна:Няма да казваш нищо на никого!
Сейран:Направи своя избор! От кой от синовете си се отказваш? Кажи!
Халис:Това което ще ти остане е царство. Толкова!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия