Уреди за домашна грижа за кожата - 8

  • 44 060
  • 486
# 420
При цена от ~1500E не знам, не знам... Иначе има клипчета много, включително сравнения с Медикюб, ще хвъля едно око задължително.
Ако успяхте да хвърлите едно око, моля разкажете!
Виж целия пост
# 421
Този ли е?
https://www.ebuy7.com/bg/drarrivo-zeus-second-generation-beauty- … agship-store.html
Виж целия пост
# 422
https://exc-beauty.com/products/dr-arrivo-the-zeus-iv
Виж целия пост
# 423
...
Ако успяхте да хвърлите едно око, моля разкажете!
Едно хвърлих, но май ще трябва още едно Sweat Smile Доста информация... На всичкото отгоре уредите са няколко, все Zeus, но различни производители.
Съвсем повърхностно, това което разбрах е, че Медикюб и Зевс до голяма степен ползват еднакви технологии, но вторият има и RF (радиочестота). Основна разлика е, че при Zeus технологиите работят едновременно, докато при Меди са отделни режими.
И разбира се, мощността - Меди е тотали домашен уред, докато другият отива към полу-професионален (но все пак много далече от профи уреди Thermage/Ultherapy/HIFU).
По описание, Зевс е заявен с моментален ефект + натрупване. Отзивите са доста доста различни, от пълен възторг до заключение, че не върши нищо повече от Меди-то. Една дама пише, че е пробвала Зевс 4 в магазин в Киото и е нямало абсолютно никакъв ефект.
Относно моменталния ефект на стегнато "прибрано" лице, аз съм правила електростимулация в салон с един апарат с метални накрайници и ефектът е уау наистина, но е за 2-3 часа, като за преди събитие.

Ето една сравнителна табличка (машинен превод):
Скрит текст:

Съжалявам, ако е малко объркано, но на този етап е такова и в моята глава Smile Ще ъпдейтвам, когато поизгледам и почета още.
Виж целия пост
# 424
Момичета, ползвате ли си LED маските през лятото? Юли и август съм в Царево и съм на плажа всеки ден. Под чадър и шапка с периферия и висок фактор слънцезащита естествено. Но все пак в морето и басейна съм изложена на слънце, а обичам да плувам и няма да се откажа от това. Имам си склонност към пигментации. Дали ще увели риска от такива ползването на маската?
Виж целия пост
# 425
Мисля, че синята светлина е проблемна. Каква ти е маската? Ако пишеш на производителя, няма ли да дадат препоръка?
Виж целия пост
# 426
Мисля, че синята светлина е проблемна. Каква ти е маската? Ако пишеш на производителя, няма ли да дадат препоръка?

Такава е. Синята светлина е за кожни проблеми - пъпки, пори ... Зелената е за пигметации, по-скоро тя може да е проблемна според мен. Червената ме вълнува най-вече, дали може да се ползва.
Виж целия пост
# 427
Може ли линк към таз7? Не ми излиза тя, излизат ми разни други.
Аз имам уреда на медикюб ама се чудя трябва ли ми и лед маска.
Виж целия пост
# 428
Да, но синята прави кожата по-чувствителна и увеличава риска от хиперпигментаци и неравномерен тен, когато е комбинирана с UV лъчи. Най-добре все пак да си питаш производителя. Аз чакам някакво намаление от currentbody да си взема моите, че не ми се дават пълните суми Smiley
Виж целия пост
# 429
Може ли линк към таз7? Не ми излиза тя, излизат ми разни други.
Аз имам уреда на медикюб ама се чудя трябва ли ми и лед маска.
Ако е към мен въпросът от Temu е тази маска. https://www.temu.com/bg/7-%D0%B2-1-%D1%86%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B … uou4dtp&is_back=1
На този етап не мога да си позволя нещо скъпо. При редовна употреба бих казала, че има ефект при мен. Не чудодеен, разбира се /на 50 г. съм/. Ползвам и серуми и хранителни добавки, така че нещата са комплексни по-скоро.
Виж целия пост
# 430
Аз съм под 30 ама искам нещо превантивно. Ще погледна, благодаря.
Виж целия пост
# 431
Вижте какво открих. Не съм го пробвала, но това вече е портативен уред (вместо да се взима малък  на медикюб) ако работи ще е супер.



Изглежда много сладко😀
Виж целия пост
# 432
Отваря се обща страница от сайта.
Виж целия пост
# 433
Някой да има такъв уред - Апарат за водно дермабразио за домашна употреба и да може да изкаже впечатления? Често правя процедурата и ми харесва резултата, та се замислям да си имам и за вкъщи.
Виж целия пост
# 434
Някой да има такъв уред - Апарат за водно дермабразио за домашна употреба и да може да изкаже впечатления? Често правя процедурата и ми харесва резултата, та се замислям да си имам и за вкъщи.

Аз имам такъв. Преди това обаче правя сауна на лицето, за да се отворят порите и тогава минавам с това. След него минавам и с ултразвукова шпатула. Доволна съм, но си е занимавка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия