💪 Игри на волята България - В очакване на сезон 7 (2025)

  • 127 732
  • 1 200
# 240
Абе не баш всичко. И да го оправдаят, Фродо няма да го вземе обратно.
Виж целия пост
# 241
Раду и Гешев са следващите участници в Sesame турнири на волята, ето и гостуването им в Събуди се днес:

Виж целия пост
# 242
По телевизора върви една реклама за турнирите.  В нея се вижда, че и Добрин от последния сезон ще участва
Виж целия пост
# 243
Да питам кой е осмия участник. Гледам рекламата и не мога да го позная. Крум ли е Борис ли е.
Виж целия пост
# 244
Дунев
Виж целия пост
# 245
Раду и Фифо са мойте хора Sunglasses
Виж целия пост
# 246
Верно ли Дунев. ЖДНБ.
Виж целия пост
# 247
Хах, Дунев като състезател беше добре, слабите му страни бяха в социалната част.
Виж целия пост
# 248
Оставете ги тези Сезами.
Какво казват за нов,стандартен сезон на есен?
Виж целия пост
# 249
А сит лъв кога ще го обявят?
Какъв турнир ще ми правят без него?
Виж целия пост
# 250
А сит лъв кога ще го обявят?
а̀ нема нужда Grinning
Направо съм в потрес и аз. Ама или някои не могат, или не искат, или са развалили отношения с продукцията...
Виж целия пост
# 251
Наша Мирелка с малка роля в "Белия лотос".
Може и да е старо инфо, аз сега го видях в  Иг. Браво, Сладурана. Grinning
Виж целия пост
# 252
Дали от Нова не искат да ни кажат нещо, или просто там толкова си могат?



JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 253
Светлин от последния сезон е десетият участник в предстоящите турнири.
Виж целия пост
# 254
Светлин от последния сезон е десетият участник в предстоящите турнири.

За него съм. После Фифо.
Но ми липсват Гого, Джулката, Момчил, Морунов и Любо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия