Смяна АМ

  • 1 012
  • 8
Здравейте, до момента дъщеря ми пие фризолак вом, тъй като има рефлукс.
Предстои ни захранване.
Смятам да сменя млякото, тъй като рефлукса би трябвало да е преминал. Педиатърката препоръча да давам обикновен фризолак, но не прочетох добри отзиви от него.
Преди вом пиеше нан опти про.
На 5 месеца и половина е.
Какво ви е мнението за нан комфортис?
Виж целия пост
# 1
Какво значи рефлуксът би трябвало да е отминал? Ако все още повръща не сменяйте млякото.
Не мога да дам мнение за конкретното мляко. Моите пиеха Хип и Аптамил.
Виж целия пост
# 2
Не, не повръща.
Виж целия пост
# 3
Рефлуксът е до израстване.И моят пиеше фризовом и това не му повлия на захранването.Аз лично не бих сменила АМ точно в този момент.
Виж целия пост
# 4
Рефлуксът е до израстване.И моят пиеше фризовом и това не му повлия на захранването.Аз лично не бих сменила АМ точно в този момент.
 

До каква възраст пиеше фризовом? И след това на какво мляко минахте?
Благодаря Ви
Виж целия пост
# 5
Той сам се отказа от АМ когато беше на 7 или 8 месеца и имаше повече заместени хранения.
Виж целия пост
# 6
Здравейте, до момента дъщеря ми пие фризолак вом, тъй като има рефлукс.
Предстои ни захранване.
Смятам да сменя млякото, тъй като рефлукса би трябвало да е преминал. Педиатърката препоръча да давам обикновен фризолак, но не прочетох добри отзиви от него.
Преди вом пиеше нан опти про.
На 5 месеца и половина е.
Какво ви е мнението за нан комфортис?
При нашето бебе нан комфортис ни докара тъмно зелено 💩 с ужасна миризма ( на развалено, на яйца, на кисело). Изследванията на 💩 бяха чисти нямаше никаква причина, спряхме нан-а и всичко се оправи.
Виж целия пост
# 7
Здравейте, до момента дъщеря ми пие фризолак вом, тъй като има рефлукс.
Предстои ни захранване.
Смятам да сменя млякото, тъй като рефлукса би трябвало да е преминал. Педиатърката препоръча да давам обикновен фризолак, но не прочетох добри отзиви от него.
Преди вом пиеше нан опти про.
На 5 месеца и половина е.
Какво ви е мнението за нан комфортис?
При нашето бебе нан комфортис ни докара тъмно зелено 💩 с ужасна миризма ( на развалено, на яйца, на кисело). Изследванията на 💩 бяха чисти нямаше никаква причина, спряхме нан-а и всичко се оправи.
           

 А какво мляко пиете сега?
Виж целия пост
# 8
Здравейте, до момента дъщеря ми пие фризолак вом, тъй като има рефлукс.
Предстои ни захранване.
Смятам да сменя млякото, тъй като рефлукса би трябвало да е преминал. Педиатърката препоръча да давам обикновен фризолак, но не прочетох добри отзиви от него.
Преди вом пиеше нан опти про.
На 5 месеца и половина е.
Какво ви е мнението за нан комфортис?
При нашето бебе нан комфортис ни докара тъмно зелено 💩 с ужасна миризма ( на развалено, на яйца, на кисело). Изследванията на 💩 бяха чисти нямаше никаква причина, спряхме нан-а и всичко се оправи.
           

 А какво мляко пиете сега?
Хип АР
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия