Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 25

  • 47 253
  • 750
# 90
особен е този зеленчуков бульон ,детето не харесва супите ако сложа от него,има на кубчета и насипен.
Виж целия пост
# 91
Aз ползвам насипния зеленчуков бульон, много е солен. Трябва по малко да се слага.
Виж целия пост
# 92
Този бульон съм пробвала аз и не ми хареса, изхвърлих го след 2-3 ползвания. Ама аз по принцип не съм фен на готови бульони и смески, реших да пробвам този и сгрешх. - https://www.dm-drogeriemarkt.bg/dmbio-bio-zelenchukov-bulyon-p40 … l#dm_bv_container
Виж целия пост
# 93
Влизам и аз да похваля маската с кератин и нощния серум, барабар с балсама от снимката. Косата ми е права, но суха и в това студено време не стоеше никак добре, постоянно изпръхнала и накъсана. След вече преполовена маска, изхабен балсам и 10тина пъти от нощния серум, косата си стои гладка, подредена цял ден, супер приятна на допир.
Мислех че си внушавам, но вчера получих комплимент на работа 😁

Виж целия пост
# 94

на Балеа шампоана и балсама за руса коса не се лоши
Виж целия пост
# 95
Влизам и аз да похваля маската с кератин и нощния серум, барабар с балсама от снимката. Косата ми е права, но суха и в това студено време не стоеше никак добре, постоянно изпръхнала и накъсана. След вече преполовена маска, изхабен балсам и 10тина пъти от нощния серум, косата си стои гладка, подредена цял ден, супер приятна на допир.
Мислех че си внушавам, но вчера получих комплимент на работа 😁


На мен също ми харесва как стои косата ми от серума. Не го ползвам редовно, но за цената си е топ.
Виж целия пост
# 96
И аз не съм го слагала всяка вечер, но ми харесва, на сутринта косата си изглежда нормално, не на клечки.

Влизам и аз да похваля маската с кератин и нощния серум, барабар с балсама от снимката. Косата ми е права, но суха и в това студено време не стоеше никак добре, постоянно изпръхнала и накъсана. След вече преполовена маска, изхабен балсам и 10тина пъти от нощния серум, косата си стои гладка, подредена цял ден, супер приятна на допир.
Мислех че си внушавам, но вчера получих комплимент на работа 😁


На мен също ми харесва как стои косата ми от серума. Не го ползвам редовно, но за цената си е топ.
Виж целия пост
# 97
Хвърлила съм око на този серум за мигли. Някой с отзиви - https://www.dm-drogeriemarkt.bg/alverde-naturkosmetik-serum-za-m … l#dm_bv_container ?
Виж целия пост
# 98
Момичета, можете ли да ми препоръчате читава термозащита от ДМ? По възможност без кератин, че косата ми става като метла от него.
Виж целия пост
# 99
Кои чайове на марката DM харесвате?
Виж целия пост
# 100
Подсещам за лайфа ☺
Виж целия пост
# 101
Влизайте в лайфа
Виж целия пост
# 102
Кой е избрал тази жена да води лайф?! Тя е антиреклама в пълния смисъл
Виж целия пост
# 103
Кои чайове на марката DM харесвате?
На мен ми харесват три: лайка (големия пакет), Спокойствие и Розмарин.
Виж целия пост
# 104
Оф, ама съм шматка... отворих лайфа на телефона като ми излезе известието, после ми звъннаха и всичко свърши, съвсем забравих за него Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия