Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 154 - януари 2025)

  • 179 228
  • 2 733
# 2 685
От Орехите пращат нови смс за потвърждение!
Виж целия пост
# 2 686
Пак получих смс от орехите.
Започва с “Здр”.
Много се смях.
Здр като децата Joy
Изибокса, който избрах вчера, сега го няма в списъка. Да не би затова да пращат наново..
Виж целия пост
# 2 687
Айдеее! Сега по две награди на калпак.
Да си ги раздадат, че ще им останат иначе! 🤣
И аз получих втори смс....
Виж целия пост
# 2 688
Вчера не помня , искаха ли имеил адрес?
Виж целия пост
# 2 689
Вчера не помня , искаха ли имеил адрес?
Не. Но ми е интересно за какво им е?
Виж целия пост
# 2 690
Вчера и мен ме зарадваха Орехите с дъска. Много исках дъска или престилка - практично и използваемо.
Днес получих второ съобщение за попълване на данни, но като изпишат име и фамилия ми седят в червено и толкова.  Опитах и на латиница и отново не се получава. 
Има ли и друг с такъв проблем?
Виж целия пост
# 2 691
Вчера не помня , искаха ли имеил адрес?
Не,вчера не искаха мейли
Виж целия пост
# 2 692
Вчера и мен ме зарадваха Орехите с дъска. Много исках дъска или престилка - практично и използваемо.
Днес получих второ съобщение за попълване на данни, но като изпишат име и фамилия ми седят в червено и толкова.  Опитах и на латиница и отново не се получава. 
Има ли и друг с такъв проблем?
Аз си написах имената слято ,без интервал и ги прие.
Виж целия пост
# 2 693
Вчера и мен ме зарадваха Орехите с дъска. Много исках дъска или престилка - практично и използваемо.
Днес получих второ съобщение за попълване на данни, но като изпишат име и фамилия ми седят в червено и толкова.  Опитах и на латиница и отново не се получава. 
Има ли и друг с такъв проблем?
Ако името ти се попълва автоматично, е възможно да се появява един интервал след него, който трябва да изтриеш.
Виж целия пост
# 2 694
Игра с награди - калъф за книга и комплект животни за пръсти (по избор)
https://www.facebook.com/share/p/1LJ2dwgM94/
Виж целия пост
# 2 695
Вчера и мен ме зарадваха Орехите с дъска. Много исках дъска или престилка - практично и използваемо.
Днес получих второ съобщение за попълване на данни, но като изпишат име и фамилия ми седят в червено и толкова.  Опитах и на латиница и отново не се получава. 
Има ли и друг с такъв проблем?
Да. Изтрих името, кликнах на имейла без да правя друго нещо и пак се върнах на името. Този път се "почерни". Joy Писах на кирилица.

Първо и аз имах интервал след фамилията, който изтрих, но не се оправи от това.
Виж целия пост
# 2 696
Вчера не помня , искаха ли имеил адрес?
Не. Но ми е интересно за какво им е?

За да Ви изпратят товарителница, когато изпратят пратката.
Виж целия пост
# 2 697
Вчера не помня , искаха ли имеил адрес?
Вчера искаха само телефон и адрес на Easybox. Сега искат имена и имейл като допълнение.
Виж целия пост
# 2 698
20% отстъпка от поръчка на продукти във физическите магазини на Vision Express. Това ми се падна от петъчното късметче на  Yettel.  Ако на някой ще му  върши  работа  ще изпратя кода.Аз няма да го ползвам.
Виж целия пост
# 2 699
Много ви благодаря!
Получи се!
Ще си имам дъска. Ура!
Много се радвам на такива малки, но практични награди.  Това е и първата ми награда за годината. 
В други не съм се включвала, та не де надявам на други награди, но съм много щастлива, че си спечелих нещо, което искам и ще ми е потребно.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия