Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 154 - януари 2025)

  • 179 226
  • 2 733
# 2 700
Защо получаваме повторно смс? Пропуснали са да кажат здр ли 😂😂😂
Виж целия пост
# 2 701
Преди малко намерих Орехите салам Бургас с код в магазин Billa, беше 6 и нещо, на промоция. ММ харесва Бургас за някакви сандвичи, та затова ще ползваме, а и ни трябва някаква нова дъска.
Виж целия пост
# 2 702
до днес трябваше да са публикували печелившите,но не са,някой да е видял дали са пуснали списъка на друго място?
https://xiaomi-bulgaria.bg/promotion/
Виж целия пост
# 2 703
Петъчните награди.

Виж целия пост
# 2 704
Както помрънкам тук и нещата стават на секундата Simple Smile
публикувани са
https://xiaomi-bulgaria.bg/promotion/
Хайде сега мрън да ми се падне нов телефон от някъде,че стария сдава багажа Simple Smile
Виж целия пост
# 2 705
Спечелете книги до 06 февруари

спечелете кино-билети до 06 февруари
спечелете кино-билети до 09 февруари
Виж целия пост
# 2 706
В сряда дойде и моят сак от "Кока-Кола". Мислех, че е червен.

Виж целия пост
# 2 707
В huligankata само на мен ли ми липсва поле за отговор на въпроса и данни за контакт на отговарящия?
Виж целия пост
# 2 708
Орехите или сами си организират играта, или са наели някоя новосъздадена агенция.
Регистрирах нов код и излезе съобщение, че участвам за всички награди, както вече е написано.
Куриерските фирми искат име, телефон и понякога имейл.
Дай да пратя на някого нещо. И децата знаят, че така не става.
Иначе в билла има все повече опаковки с кодове. Има и кенчета бургаско с червени езичета за играта.
Но са омесени с други партиди. Поне в Пловдив де.
Виж целия пост
# 2 709
Вече мога да ви се похваля - с Dyson съм от After eight 😀 Играх с една бележка за машата и с една за кафемашината.Идваше ми да скачам и крещя от кеф!
Виж целия пост
# 2 710
Вече мога да ви се похваля - с Dyson съм от After eight 😀 Играх с една бележка за машата и с една за кафемашината.Идваше ми да скачам и крещя от кеф!
Тъкмо гледах,че са публикувани печелившите. Честита да ти е и да пуснеш снимка на къдриците! Blush
Виж целия пост
# 2 711
Страхотна награда. Честито! Blush
Виж целия пост
# 2 712
Ще търсим сърцица от 03.02.25 във фомура.

https://www.bg-mamma.com/?topic=1735920
Виж целия пост
# 2 713
От утре започват доста игри
Морени
Виж целия пост
# 2 714
Дали ще са моменти наградите на морени? Дано не са.
От понеделник в Кауфланд Орехите Луканов салам на -50%, под 5лв май беше цената, Рафаело кутия с форма на сърце 9.99 лв. И намалени Морени, но не погледнах цената, защото още не знаех, че ще имат игра 😅
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия