?Въпроси всякакви? (2025 г.)

  • 475 905
  • 11 425
# 1 170
Аз пак за технически преглед да питам... Изисква ли се големият талон или може да се направи само с малкия ? Големия е потънал в дън земя.
Виж целия пост
# 1 171
За Пловдив някой знае ли данък за куче дали мога онлайн да платя?
Също данък на майка ми мога ли онлайн само по ЕГН?
Не ми излиза кучето в данъците в приложението на ДСК, от там плащам останалите.
Също не мога на друго ЕГН да платя през ДСК. За друго място не знам, никога не съм плащала през друга платформа. Не помогнах особено, ама исках да кажа, че кучешкия данък го няма с другите.
Виж целия пост
# 1 172
Как се плаща онлайн през СО?
Виж целия пост
# 1 173
Как се плаща онлайн през СО?
https://szp.sofia.bg/OnlineReportWSClient/pages/login.jsf

Ако СО е столична община или София-град.
Виж целия пост
# 1 174
Аз пак за технически преглед да питам... Изисква ли се големият талон или може да се направи само с малкия ? Големия е потънал в дън земя.
Иска се.
Виж целия пост
# 1 175
При нас ще има ли масов бойкот на цените в хипермаркетите или ние сме си добре така? Grinning
Виж целия пост
# 1 176
Ако е за 1 ден, дали ще усетят нещо от този бойкот? 1-2 месеца ако е, тогава сигурно ще се усети и на най-високите етажи.
Виж целия пост
# 1 177
Е, повече от ден, два в серия, не виждам как ще стане. Но и за ден ако спаднат продажбите им с 50%, пак е нещо. И ако се прави на няколко пъти... може и да се задвижат нещата.
Виж целия пост
# 1 178
Преди време се питаше за места, откъдето си купуваме кучешка храна.
Моля, споделете от къде другаде купувате храна за животни на поносими цени. С тези приключих!
Поръчах храна от Румъния, защото в България е със 100 лв. по-скъпа, а съм принудена да купувам точно тази поради проблеми със стомаха на кучето. Дори и с доставката на Еконт за 30 лв. ми е по-изгодно...
Виж целия пост
# 1 179
Е, повече от ден, два в серия, не виждам как ще стане. Но и за ден ако спаднат продажбите им с 50%, пак е нещо. И ако се прави на няколко пъти... може и да се задвижат нещата.
При нас няма да стане. Повдигнах въпроса в лидълската тема, но явно всички са доволни.
Виж целия пост
# 1 180
Аз съм доволна от веригите, защо да ги бойкотирам.
Виж целия пост
# 1 181
И аз съм доволна. Бойкотирам малките магазинчета от 30 години и не бих се върнала никога към тях.
Виж целия пост
# 1 182
Аз съм доволна от веригите, защо да ги бойкотирам.


Защо ли? Защото една маруля струва 2лв., защото кофичка кисело мляко е близо 3лв... А зеленчуците? Няма да споменавам хляб и пр. Това са храни от първа необходимост, но на хората явно им е добре...
Македонците се вдигнаха, макар цените им да са по-евтини от нашите. Ние явно сме богати. Не знам тогава защо повечето се оплакват, че заплатите били малки... Ама иначе цените добре им се струват. Явно си го заслужаваме.

Не става въпрос да не пазарувате в хипермаркет до живот, все пак.
Виж целия пост
# 1 183
Кисело мляко и хляб в Кауфланд са по лев и нещо.
Салата купувам пакет по 2,80, от който правя 3 или 4 салати.
Тоест и аз съм доволна от веригите...
Виж целия пост
# 1 184
Стоките във веригите са много по-евтини, отколкото във всички други магазини.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия