?Въпроси всякакви? (2025 г.)

  • 475 819
  • 11 425
# 1 245
СПЕШНО
Това как се маха?


Виж целия пост
# 1 246
От една седмица съм абонат на Йетел. Онзи ден пращам смс за синята зона и малко след това си влязох в приложението и гледам сметка 1.24 БЕЗ ДДС. Не е ли малко множко при положение , че СЗ е 1лев?
Виж целия пост
# 1 247
Синя зона в София не е ли 2 лв?
Виж целия пост
# 1 248
Синя зона в София не е ли 2 лв?
Аз не съм от Сф.
Виж целия пост
# 1 249
От една седмица съм абонат на Йетел. Онзи ден пращам смс за синята зона и малко след това си влязох в приложението и гледам сметка 1.24 БЕЗ ДДС. Не е ли малко множко при положение , че СЗ е 1лев?
Защо пращаш смс и си увеличаваш цената?
SMS pаrking е едно от добрите приложения, които са много удобни.
СЗ е 2 лв./час в София.
Виж целия пост
# 1 250
От една седмица съм абонат на Йетел. Онзи ден пращам смс за синята зона и малко след това си влязох в приложението и гледам сметка 1.24 БЕЗ ДДС. Не е ли малко множко при положение , че СЗ е 1лев?
Защо пращаш смс и си увеличаваш цената?
SMS pаrking е едно от добрите приложения, които са много удобни.
СЗ е 2 лв./час в София.
Задала съм въпрос, може ли отговор без допълнителни въпроси?
Виж целия пост
# 1 251
Отговорено ти е на така зададения въпрос - СЗ в София е 2 лв./час.
Получаваш отговор, който съответства на въпроса ти.
Виж целия пост
# 1 252
СПЕШНО
Това как се маха?



А какво е?
Виж целия пост
# 1 253
От една седмица съм абонат на Йетел. Онзи ден пращам смс за синята зона и малко след това си влязох в приложението и гледам сметка 1.24 БЕЗ ДДС. Не е ли малко множко при положение , че СЗ е 1лев?
Защото освен за зоната, те таксуват и за СМС-а.
Виж целия пост
# 1 254
От една седмица съм абонат на Йетел. Онзи ден пращам смс за синята зона и малко след това си влязох в приложението и гледам сметка 1.24 БЕЗ ДДС. Не е ли малко множко при положение , че СЗ е 1лев?
Защо пращаш смс и си увеличаваш цената?
SMS pаrking е едно от добрите приложения, които са много удобни.
СЗ е 2 лв./час в София.
Задала съм въпрос, може ли отговор без допълнителни въпроси?

Отговориха ти - плащаш таксата за паркинг плюс стойността на СМС-а.
Виж целия пост
# 1 255
СПЕШНО
Това как се маха?




Прилича ми на аквастоп и май не се маха, продава се заедно с маркуча обикновено.
Виж целия пост
# 1 256
Аз мислех, че се пита за мухъла по стената /ако това е мухъл.
И щях да препоръчам Savo.
Виж целия пост
# 1 257
Прилича ми на аквастоп и май не се маха, продава се заедно с маркуча обикновено.
Има някакви надписи за налягане и волтаж и май, не май, а много прилича да е част от това дето прилича гофра
Виж целия пост
# 1 258
С приложението смс паркинг не се ли заплаща цената на смс.
Виж целия пост
# 1 259
С приложението смс паркинг не се ли заплаща цената на смс.
На а1 не беше така, затова попитах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия