?Въпроси всякакви? (2025 г.)

  • 475 890
  • 11 425
# 3 270
Налага се да си сменя ПИК номера в НОИ, тъй като съм забравила стария.
Щях да го правя през последния месец, но съвсем изключих и сега трябва по спешност да го направя тези дни.
Каква е процедурата и мога ли да го направя, влизайки в сайта през телефона или трябва да съм на компютър? В интернет не мога да намеря инфо Sad
Виж целия пост
# 3 271
Не знам това дали ще ти е полезно.
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 3 272
Това е НАП. Тя пита за НОИ.

Виж в сайта им.
Виж целия пост
# 3 273
Явно не съм се събудила. Blush
Виж целия пост
# 3 274
Преди да купувате скъпи слушалки, опитайте да заглушите шума в офиса с noise blocker от този тип:
https://youtu.be/hXetO_bYcMo?si=e1vxcDgvndowEm97

Мен това ме спасява да не полудея, дори само с обикновени слушалки тип тапички. Иначе имам и noice cancelling слушалки на Сони, лично на мен не ми вършат такава работа.
Виж целия пост
# 3 275
Може ли да споделите какво приложение използвате за записване на разговори, заемащо икономично място от паметта на телефона? Не съм използвала до сега, от кое сте доволни?
Аз съм с това и съм доволна.
Виж целия пост
# 3 276
Налага се да си сменя ПИК номера в НОИ, тъй като съм забравила стария.
Щях да го правя през последния месец, но съвсем изключих и сега трябва по спешност да го направя тези дни.
Каква е процедурата и мога ли да го направя, влизайки в сайта през телефона или трябва да съм на компютър? В интернет не мога да намеря инфо Sad
ако си титуляр - на място в НОИ/НАП
ако е чрез пълномощник - подаваш молба, обаждат ти се по тел.  и титуляра трябва лично да го получи.
поне преди година беше така.
Виж целия пост
# 3 277
Може ли да споделите какво приложение използвате за записване на разговори, заемащо икономично място от паметта на телефона? Не съм използвала до сега, от кое сте доволни?
Аз съм с това и съм доволна.


Може ли с две думи как работи- как записваш разговорите?
Виж целия пост
# 3 278
Слушалки
Мисля, че просто колегата ти те дразни и каквато и слушалка да сложиш ще продължаваш да го чуваш. Имах такъв колега в кол център. 20+ души говорят и не ми пречат, а чувам само него с всичките глупости, които говори и грешните неща, които казва. Много е дразнещо и май не е само до ниво на звука.
Виж целия пост
# 3 279
И предупреждава ли, че се записва разговора в началото?
Виж целия пост
# 3 280
Попитах за качествени куфари,Благодаря за отговорите намерих такъв.
Сега да питам ( още ден сме в София)
фризьорски салон от който сте доволни и не толкова скъп може ли да ми препоръчате?
Виж целия пост
# 3 281
И предупреждава ли, че се записва разговора в началото?
Не, напълно безшумно започва да записва, отсрещната страна изобщо не може да разбере, че разговорът се записва. Имах такова приложение преди години, пази записите във файлове, които можете да запазите или изтриете.
Виж целия пост
# 3 282
При мен записите са без звук..не се чува нищо. Нещо вероятно в настройките...
Виж целия пост
# 3 283
Попитах за качествени куфари,Благодаря за отговорите намерих такъв.
Сега да питам ( още ден сме в София)
фризьорски салон от който сте доволни и не толкова скъп може ли да ми препоръчате?
Не знам дали Ви отговаря на бюджета, но lady’s corner, там ходя за терапии и други неща.
Виж целия пост
# 3 284
Когато човек минава химио и лъчетерапия околните трябва ли чисто физически да спазват дистанция?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия