Искам да кажа... (226) през ЯНУАРИ 2025

  • 40 147
  • 881
# 855
Съни, стискам палци!
Виж целия пост
# 856
Двете с малката сме на антибиотици. Кашляме като магарици в къщи. Последно съм пила АБ,когато цигари Виктори бяха 0,86 лв.
Виж целия пост
# 857
Съни, стискам! Дано не е това!
Много е гаден този грип. Кашлицата е много упорита.
Виж целия пост
# 858
Стискам силно,Съни!
И Лин и щерка - също!
Бързо оздравявайте!
Виж целия пост
# 859
Съни, стискам силно палци! Hug

Лин, бързо да оздравявате и вие! Hug
Виж целия пост
# 860
Аа екстра са колежките на Боби! С едната сме много близки и си пием кафето всеки ден. 😋
Лин, Съни, както и всички болни - да озравявате! 🍀
Виж целия пост
# 861
Съни, стискам палци всички да пътувате здрави и в добро настроение в неделя!

Лин, бързо да се повлияете от АБ!

След като вчера направих мляко с ориз за Марто, ей сега извадих една доза крем карамел само и единствено за мен. 🐷

Ходихме за слънчоглед с ММ и подхващаме семейно Squid game, сезон 1. Така и не сме го гледали досега.
Виж целия пост
# 862
Съни, стискам палци. Дано е еднодневка.

Боби, честито. С кеф да ходиш на работа и да имаш много поводи да ни се хвалиш.
Отривам се о теб, та и мен да ме стигне!

Лин,  бързо да мине и при вас.

Ние вчера ходихме до Пловдив да видим свекито и обикновено отсядаме в Йегерхоф. Тази сутрин ме разбуди мюсюлманската молитва. Друг път не съм го чувала.
Сега сме на София,  да гледаме внуците, че децата са на Хот спрингса. Дано им хареса, че им е подарък от нас.
Другите деца са вече добре. Влачат цифки и кашлица, ама се подобряват.

Дай Боже да няма повече болни!
Виж целия пост
# 863
Съни, стискам!
Боби, честито, много да ти хареса новото работно място!
Виж целия пост
# 864
съни, още утре да е здрав симпатягата!
Боби, спокойствие, удовлетвореност и усмивки на новото място!
Болните да оздравяват! И моите сладури са болни, чудя се кой ще ме “черпи” и мен.
Старата година я изпратихме с преглед при лекар (този път заради мъжа ми), новата вървим отново по доктори, миии стига вече!
Сега започвам да чакам само благодат 😀
Виж целия пост
# 865
Добро утро!

Боби, честито и от мен и успех на новото място, много се радвам, че успя да смениш средата 😊!

Съни, стискам палци 🍀. Всички останали също бързо да се връщат в редицата на здравите 🤗.

Аз пия кафе, детето още спи. Ще я водя към мама, че съм на фризьор по обяд. Вечерта може да излезем някъде да хапнем и май това е като план. Услужливо забравих и, че някъде трябва да вмъкна чистене 😃.
Виж целия пост
# 866
Благодаря ви,  момичета.
Младежът още спи, като се наспи ще направя тест, че вчера беше рано и беше отрицателен.  После ще го видим как е.
Бъни, с цялото си сърце ти пожелавам благодат. Нека вече болестите останат зад гърба ви.
Лин, от АБ бързо ще се повлияете.
Не съм спала добре и ми личи.
Хубав и усмихнат ден.
Виж целия пост
# 867
Добро утро!

Още съм по пижама и пия кафе. Оправих Гого и сега играят с баща му. Нямам планове за днес, както дойде. Вчера изчистих и изпрах. Днес ще мисля нещо за ядене. От снощи има китайско, та ще се дояжда. Ще излезем и за кратка разходка по-късно.
Бъни, занапред ти пожелавам благодат и много здраве!

Хубави почивни дни!
Виж целия пост
# 868
Добро утро!

Съни, дано младежът днес е добре!

Много спах аз, направо не знам другата седмица как ще работя.
Днес съм на лазер, пазар и да си нагушкам децата.

Спокоен ден, банда!
Виж целия пост
# 869
Добро утро!
Нашия план е да оставим седмокласника да се учи на школата, а през това време с ММ и девойките да отидем да гледаме някой филм в мола. Довечера сме на рд на племенницата. У свекървата са решили да бъде. Тя ще готви.
Да оздравявате всички болни.
Весел съботен ден!
Тези, които липсват скоро ако може да се отбележат! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия