Онлайн магазин Тему (Temu) за България - тема 12 - януари 2025

  • 81 457
  • 1 720
# 210
Взех робота. Добре изглежда. ММ ми се подиграва, че бил куча марка....рекох, нека чисти прозорците, пък дреме ми ква марка е.
Виж целия пост
# 211
Честито! Като го изпробваш да дадеш отзиви.
Виж целия пост
# 212
Включих го да се зарежда сега. После ще пиша. Ама мисля само отвътре да пробвам на някой прозорец, че в книжката пише да не се ползва под 0 градуса, а навън бая студено....
Виж целия пост
# 213
Както е тръгнало ще го пробваш преди мен Grinning
Твоят квадратен ли беше или овален?
Виж целия пост
# 214
овален с пръскане

Пише първо на сухо трябва да мине веднъж, после с препарат. Редактирам се. Пише, че в пръскалката се слага само вода. Иначе батерията е само, ако прекъсне тока, за да не падне от стъклото. Работи на кабел. Да видим....
Виж целия пост
# 215
Soul Free, кой е робота за прозорци?
Виж целия пост
# 216
За прозорци ли имаш предвид?

https://share.temu.com/UYFOEZwahnA
Виж целия пост
# 217
Soul Free , благодаря!
Виж целия пост
# 218
Честито, Соул! Много да ти помага! Kissing Heart
Виж целия пост
# 219
Много  мерси! Подобно.... ти не го ли получи вече?

Май ще се зарежда дълго първия път. Вероятно утре ще го пробвам, ако ми остане време.
Виж целия пост
# 220
овален с пръскане

Пише, че в пръскалката се слага само вода.
На рекламното клипче гледам че му сипват препарат за стъкла
Виж целия пост
# 221
М да...ще видим. Ще го пробвам и с вода, и с препарат....
Виж целия пост
# 222
Не, моят пътува. Трябва до 21.01 да е при мен. Simple Smile
Виж целия пост
# 223
Аз си взех тази имитация на дайсън. https://share.temu.com/5i65hfwxocA
 Да ви кажа - много ми харесва. Само за тест го пуснах, но направи топ къдрици Simple Smile малко е шумен, но нищо.
Виж целия пост
# 224
Здравейте, в крайна сметка кой е по-добрият робот за прозорци, овалния или квадратния? Че и аз им се чудя...и май вече реших да си поръчам, но сега пък не знам кой от двата?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия