Онлайн магазин Тему (Temu) за България - тема 12 - януари 2025

  • 81 544
  • 1 720
# 1 395
Здравейте!Защо от няколко дни ми пускат оферти в съобщения за връщане на кредити и купони,но когато я  отворя на страницата ми излиза ,че тази дейност е изтекла?
Виж целия пост
# 1 396
Здравейте!Защо от няколко дни ми пускат оферти в съобщения за връщане на кредити и купони,но когато я  отворя на страницата ми излиза ,че тази дейност е изтекла?
И при мен е така. Аз пазарувам с връщане на кредит, но от 1 седмица непрекъснато ми пише Тази дейност е изтекла.
Виж целия пост
# 1 397

Като цяло имам много поръчки и съм доволна от Тему, но днес за първи път получих една портативна кафе машина която не работи. Връщам я, но много се надявах да е хубава

Показвам я защото има много добри отзиви, а аз се разочаровах. Ако някой е поръчвал друга и е доволен да препоръча. Искам да взема такава, която работи с капсули
Покрай темата ги загледах, сниманата тази ли е която не работи? https://share.temu.com/PjgvziipcGA
Тук има подобна но с малко отзиви https://share.temu.com/oK810e0tvkA
Видях,че има и такива които не са електрически а им се налива топла вода, изглеждат по същия начин, и човек трябва внимателно да чете. Ето такава която не е електрическа https://share.temu.com/JL4xv16KhaA
Виж целия пост
# 1 398
Да, първата е моята само че от друг продавач. Другите според мен не стават за капсули, а аз искам такава. Днес я връщам дано ми върнат кредитите бързо както до сега.
Виж целия пост
# 1 399
Може ли да ми препоръчате някое кухненско ренде, от което сте доволни? Нещо трдуно си намирам, дори на място в магазините (поне такова което да не струва колкото един бъбрек). Хвърлих няколко защото не режат добре - едва успявам на дастържа нещо с тях.
Виж целия пост
# 1 400
Cassy, ползвам този модел ренде на Tescoma 15 години. Това е една от най-сполучливите ми покупки ever 😉 Но стържа на голяма дъска, ако има значение, а не в контейнера.
https://www.technomarket.bg/dom-i-gradina-rendeta/rende-s-kutiq- … ma-handy-40005131
Виж целия пост
# 1 401
Може би непоискан съвет, но си вземете някое по-качествено. Поне няма шанс да започне да ръждясва и да попадат метални пластинки в храната. Пък и понякога като сметнете как само купувате и хвърляте, то излиза по-добре да си вземете някое на хубава марка.
Виж целия пост
# 1 402
Да, първата е моята само че от друг продавач. Другите според мен не стават за капсули, а аз искам такава. Днес я връщам дано ми върнат кредитите бързо както до сега.
Всички от линковете стават и за капсули. По скоро намирам модели които не стават за мляно кафе а само за капсула. Аз още се чудя, дали ми трябва, ще я ползвам за път и ми е важно колко тежи. Че тук малко, там малко и куфара много бързо става 20кг.
Виж целия пост
# 1 403
Може би непоискан съвет, но си вземете някое по-качествено. Поне няма шанс да започне да ръждясва и да попадат метални пластинки в храната. Пък и понякога като сметнете как само купувате и хвърляте, то излиза по-добре да си вземете някое на хубава марка.

Така е, но когато не съм сигурна как реже, не ми се дават много пари.
Ще се поогледам пак все пак

Cassy, ползвам този модел ренде на Tescoma 15 години. Това е една от най-сполучливите ми покупки ever 😉 Но стържа на голяма дъска, ако има значение, а не в контейнера.
https://www.technomarket.bg/dom-i-gradina-rendeta/rende-s-kutiq- … ma-handy-40005131

Благодаря, ще отскоча до технкомаркет да го погледа. А контейнера като го гледам е по-скоро недостатък Grinning
Виж целия пост
# 1 404
Здравейте, някоя от вас купувала ли е тази електрическа четка за почистване? Дали ще върши работа за почистване на баня? Благодаря.
 https://share.temu.com/LOYwWLeRivA
Виж целия пост
# 1 405
Здравейте!Защо от няколко дни ми пускат оферти в съобщения за връщане на кредити и купони,но когато я  отворя на страницата ми излиза ,че тази дейност е изтекла?
И при мен е така. Аз пазарувам с връщане на кредит, но от 1 седмица непрекъснато ми пише Тази дейност е изтекла.
А защо не попитате направо в чата,вместо да се чудите. Най-насметка е да се пазарува с кредити
Виж целия пост
# 1 406
Резултата, от отбелязването на Пощите като нежелан доставчик, е че след 4 дни забавяне 4 поръчки са обединени в една доставка и са с пощите. Нямам думи просто. Не стига кофтито работно време, ами и ще влача всичко на ръце, понеже няма начин да се спре пред пощата.
Виж целия пост
# 1 407
При мен също нямаше ефект от казване, че пощите са нежелан доставчик. Последната ми пратка беше кой знае къде влачена, торбата разкъсана от едната страна, как не е "изпаднало" нещо, не знам...
Като знам и как си "харесваха" разни неща от на хората пратките, нищо чудно....
Виж целия пост
# 1 408
При мен също нямаше ефект от казване, че пощите са нежелан доставчик. Последната ми пратка беше кой знае къде влачена, торбата разкъсана от едната страна, как не е "изпаднало" нещо, не знам...
Като знам и как си "харесваха" разни неща от на хората пратките, нищо чудно....
Аз тази сутрин водих дълъг разговор с оператор, като им изпратих и цитати от форума, да видим. Моята първа пратка така и си седи на очакване на полета, няма проследяване никъде, ни в Тему, ни в сайта на Пощите, и това го дъвкахме. Да видим. Лошото е, че имам френска преса за кафе в пратката с пощата, и се опасявам дали ще дойде здрава. При взимане ще се въоръжа с телефона, да снимам в какво състояние, ще ми предадат пакетите.
Писах и на оператора, че щом започват само с Пощите да изпращат ще се преориентирам към Шейн.
Виж целия пост
# 1 409
Аз няма да се преориентирам, понеже в тему с купоните и офертите ми излиза много изгодно. Отделно връщането на нещо е безплатно и безпроблемно, дори и просто да не го искаш вече. Единственото им условие е да е във вида, в който е пратено и с кода на опаковката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия