Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Януари 2025

  • 172 836
  • 2 216
# 315
[uote author=Al Georgieva link=topic=1726329.msg49100630#msg49100630 date=1736068708]

Поръчах си чанта от Фурла, официалния сайт.
За пролет/лято.  
Как да устои човек на ярката красота 😎🍎

[/quote]

Ал, онзи ден като писах, че съм поръчала чанта, точно тази си избрах.Виновни са, че са я снимали със същия цвят тренч какъвто имам аз.Сега вече среща трябва да направим.

Чека, страхотно ти стоят.mtz, представям си те и теб.Аз с моите къси и дебели крака не съм за такива модели, но ми харесват.

За бубите през 80-те години баба ми и дядо ми опразваха втория етаж на къщата и там бяха подредени на етажи.Цялата улица е в черници.Всички хора гледаха.

Ризите на Ани и Копче ми харесаха.

Сега имам нужда от помощ-приемам всякакви идеи за сайтове и физически магазини за рокля за бала.Толкова лежерна девойка едва ли има като нея.Показва ми някакъв албански сайт, аз ще я заведа и в завода да види какво се шие и от там може да измислят нещо като за приятели, обаче искам и други варианти.Благодаря ви предварително.

Желая ви хубава вечер!
Виж целия пост
# 316


От телефонът си ги прехвърлих, а схемата я имаше в една от темите. Стъпка по стъпка, то си те води автоматично какво да се прави.
Виж целия пост
# 317
И една интересна подробност. Маската на Вела е произведена 10/2021. Срок на годност 3 години от датата на производство. Значи, когато съм я поръчала вече е бил изтекъл. От Озон.бг е. Внимавайте. Не, че няма да я изхабя!
И после как да обичаш он лайн пазаруването! 🤣
Виж целия пост
# 318
Може ли и на мен помощ за точките?
Виж целия пост
# 319
Какво означава -  Внимание! Кодът е изтекъл или превишава разрешения брой за употреба.
Виж целия пост
# 320
Това май означава, че всеки магазин приема определен брой ваучери. Примерно ако приема два не може да се ползват повече.
Не съм съвсем сигурна.
Виж целия пост
# 321
Ако не е изтекъл,то явно казва, че не може да се ползват повече кодове за една транзакция.
Някои магазини приемат само по един код на една поръчка.
Ако не е това нямам идея какво може да е.От поддръжката на бг-мамма помагат при такива казуси.
Виж целия пост
# 322
Цитат
Сега имам нужда от помощ-приемам всякакви идеи за сайтове и физически магазини за рокля за бала.
Сиска, аз препоръчвам Mynteresa. Много предложения на известни дизайнери на едно място, все нещо ще харесате. Линкът е към произволна страница.
https://www.mytheresa.com/euro/en/women/clothing/dresses/gowns?saleStatus=none
Второ предложение - Farfetch /произволна страница/
https://www.farfetch.com/bg/shopping/women/dresses-1/items.aspx

Цитат
Знаете ли защо не ми дава Зара да поръчам до магазин?
Силвър, Зара не приема доставка до магазин, защото по време на намаленията лимитът в магазина се запълва. На късмет е. За безплатна доставка, просто добави неща към кошницата, които после можеш да върнеш.
Виж целия пост
# 323
Аз съм разглеждала и този сайт https://mobile.yoox.com/us/women/, но нямам никакъв опит с поръчване от там.

Asos също е някакъв вариант https://www.asos.com/women/dresses/evening-dresses/
Виж целия пост
# 324
Yoox са ок, поръчвала съм, Асос също.
Виж целия пост
# 325
Сиска, аз не знам за Бг, но ако нещо от моите хора харесате, с удоволствие ще го купя и донеса.

Аз без проблем осребрих точките и ползвах за takeaway сега, като си бяхме в Пловдив.
Виж целия пост
# 326
На Асос разгледах роклите. Какви са тези цени? Необичайно ниски?
Виж целия пост
# 327
Сиска, ако то трябва съдействие някакво пиши.
Мими, съвсем нормални са тези цени, но има и малко по-скъпи рокли.

Виж целия пост
# 328
Внимавайте с бюджетните модели на асос,  че качеството е компромисно.
Виж целия пост
# 329
Много компромисно, бих казала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия