Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Януари 2025

  • 172 842
  • 2 216
# 330
Добро утро!
Честит празник!

Сиска, много ми е драго за чантата ❤️
За бална рокля - как си се представя госпожицата? Класическа или модерна принцеса?

Фурла имат няколко нови цвята
Скрит текст:




Виж целия пост
# 331
Добро да е, Ал.
Диа, благодаря за насоката за дребния шрифт. Върнах назад и открих,че проблемът дойде при мен, след като си "вързах" профила към сайта с лоялната програма. Писах в модераторската тема, но аз и преди съм писала там и не е имало реакция,та не възлагам надежди.
Виж целия пост
# 332
Добро утро!
Вече от тръстиката...бре Фурлата поразчупили скуката! много готини цветни чанти!
Виж целия пост
# 333
Да, много сипмпатични тези Фурли, наистина са поразчупили скуката, сега ако започнат и повече модели със сребрист обков да предлагат, може и да ги загледам по-сериозно Grinning

За много години на всички, днес е и Богоявление, честито на именниците!
Виж целия пост
# 334
Добро утро и честито на имениците!
Рано получих пратка. Оставям си този сет. Пак ще скъсявам, но поне ми стана на дупето. Твърдо съм М или 38 на панталон Rage
36 номер друг панталон и дънки ще връщам, стават, но ги опъвам..
Скрит текст:
.
Виж целия пост
# 335
Чудесен празник е днес! Честито на празнуващите!
Виж целия пост
# 336
Успешна нова седмица и година!
Честито на имениците,ако има такива!
Аса харесва ми комплекта.Слабичка си и ти отива.
Ще "разцъкам" отново фурлата,вече на по-голям екран.Дано нищо не ми хване окото! Joy
Виж целия пост
# 337
Asa, страхотен е сета. Откъде се сдоби с него?  Какъв е състава?
Виж целия пост
# 338
Elirost,
https://www.zara.com/bg/bg/панталон-с-колан---zw-collection-p090 … html?v1=407813260
https://www.zara.com/bg/bg/елек-с-двуредно-закопчаване-zw-collec … html?v1=399561001

Оставям си и
https://www.zara.com/bg/bg/риза-с-контрастна-бродерия-zw-collect … html?v1=403315808
Скрит текст:

https://www.zara.com/bg/bg/блуза-в-романтичен-стил--zw-collectio … html?v1=400009481
Скрит текст:
Виж целия пост
# 339
Аз май ще си оставя само чехлите и чантата, другото- панталонът и палтото не.Ама знам си аз, че трябва да ходя да пробвам.Дадох едни 20лв доставка за нищо Simple Smile
Виж целия пост
# 340
На мен доставката ми излиза 9,95 лв.
ДХЗ, покажи се с палтото.
Виж целия пост
# 341
Аса, много са хубави.
Виж целия пост
# 342
Ще се връщам да ви чета. Само да ви покажа якето от МД. Кожата е добра, цветът - шоколад.
(Не ми гледайте косата Sad. Отивам на фризьор.)
Виж целия пост
# 343
Харесах Аса с костюма, много е хубава и блузата с бродерия! Heart Eyes
МТЗ цветът и модела на якето ти отиват, в твой стила са! Heart Eyes
Най накрая Мохито генерира връщане и в петък шлифера отлита обратно. Малко ми е тъжно, защото не беше съвсем лош.
Виж целия пост
# 344
Мтз, честито, страхотен тоалет е станал!
На Аса много ми харесаха нещата също, бродираната блуза особено. Вчера много харесах и на Elirost тоалетите, ама писах ли, не писах ли, не помня. Много артистични! Flowers Hibiscus
Честит празник на всички празнуващи днес - със здраве да си носите имената! Flowers Rose
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия