Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Януари 2025

  • 172 844
  • 2 216
# 345
mimi.7299, има дрехи, в които блестиш, просто са твоите! Този шлифер, поне на снимката, не беше от тях.
Елирост, винаги си прекрасна, с различен стил, индивидуалност, и вследствие на това - вдъхновяваща и нас!
Дописвам  - Ал, опитах начина на рязане на баклавата на един сладкиш -подходящо беше. Никак, ама никак не ми се получи Joy.
Уж бяха ясни линиите иии... се получи накрая всяко парченце за себе си Angry
Виж целия пост
# 346
Много харесах сета на аса и якето на мтз - честити!

Фурла продават и копринени шалове, красиво се вързват с цветовете на чантите:
Скрит текст:

Скрит текст:

А тази чанта в бордо много ми хареса:
Виж целия пост
# 347
Успях да си похарча бонус точките в The Body Shop.
Като се замисля, май не съм пазарувала от тях.
Виж целия пост
# 348
Аса и Мтц, честити придобивки!
Аса, сета ти е много стилен! Харесва ми стилът ти! Blush

Дойде ризата на Хюго от ФД!
Дойде поръчка от Answear -мале, бях забравила за нея! Laughing И там се чудя, кое да оставям....
Дойде и долнището, за хоум офис, поръчано от ХМ! Заринаха ме днес!

За ризата. Ами, сега съм още по раздвоена и объркана, коя да оставя, но мисля, че вече знам. Hugo ще остава.
Умеят ги тия неща от Hugo! Ризата е с кройката, която от години търся! Правена за мен до всеки детайл! По мека и нежна, по фина се усеща от тази на Масимо. Самото платно сякаш е една идея по фино  На Масимо ризата на пипане е като поплин с еластан. По твърда е. Сега ще покажа и разликата в кройките. Слагам в скри текст, че се отегчих от себе си вече! Laughing
Скрит текст:
1. Hugo. Кройката отново е по тялото, състава се доближава до този на Масимо. Свивките са сложени на други места, обаче


Облечена с Хюго -яката застава послушно изправена

В гръб опит за снимка

2. Масимо

Облечена с Масимо

В гръб Масимо

Дяволът е в детайлите. Ръкавите и на двете. В ляво -Хюгото


Не останах и без джапанки. Smiley Последно отидох и на място в магазинът им - в Парадайс мерих и си тръгнах с базов модел чехъл. Такива
Виж целия пост
# 349
Аз още на 2-ри получих тези дънки
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1198343015.html
И този панталон
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1199739001.html
И вярвате ли ми от толкова поръчки, покупки и какво ли не за празници и не само, още не съм разпечатала плика поне да ги видя, а за пробване съвсем не мисля... Надявам се и пазаруването да омръзва, защото и това трябва да има някакъв контрол. Лошото е, че като спра да купувам за себе си, започвам да купувам за близките си и накрая всички сме заринати...
Копче, купи си от Temu цветчета за Crocs-ове, вместо тая табелка. Стават много кокетни с тях 🙂
Виж целия пост
# 350
Аз днес се чудех на колежка - получила поръчка панталон и обувки и стоят немерени вкъщи от преди празниците Thinking Лятото буквално я изнудих да премери една рокля в офиса в последния ден за връщане, беше с правилния етикет уж, но ѝ беше 2 размера по-малка и буквално невъзможна за ползване и едни пари щяха да отхвърчат в коша. как имате търпение нещо да стои получено непремерено ви се чудя Smiling Imp с възрастта не ставам по-търпелива, даже обратно...
Аз отварям в момента  в който дойдат, най-малкото да видя истинския цвят и да пипна и меря при първа възможност, че ако трябва заминават на обратно веднага...
Виж целия пост
# 351
Аз съм от тези, дето като отворят един шоколад, могат да изядат само едно блокче и да завият останалото за друг път. 😁
Виж целия пост
# 352
Аз съм от тези, дето като отворят един шоколад, могат да изядат само едно блокче и да завият останалото за друг път. 😁
За шоколада и аз съм така... с месеци стои и го чопля... Но за нещо дето не е ясно какво е реално, а само на снимка и в пликче - вадя моментално Close
Виж целия пост
# 353
Днес е ден за доставки, изглежда.
Asa, честити да са ти новите нещица, сета ти седи супер.
Mtz, изтървах якето на МД..
Копче, да ти е честита ризата на Hugo, за теб е шита.
Al, дойде днес палтото от Кашмир - много съм доволна! Кройка, размер, всичко е перфектно, направих няколко снимки, ама е тъмно и не знам дали ще се види добре.
Виж целия пост
# 354
Копче, Хуго-то.

И аз като Пенева, нетърпелива...Да не казвам, че опаковките моментално ги махам и си мия ръцете.
Дия, отваряй и показвай.
Мими8809 какъв е цвета? Стои ти отлично палтото.
Виж целия пост
# 355
Елирос, имаш индивидуален стил, който много ми харесва.
Аsa, супер е костюма.

Всички, които видях с много готини покупки.

Копче, супер е hugo-то, МД до нея е като китайче.
Днес размишлявах връщайки всичко в МД защо продължавам да се мъча с тях и всяка година се подхлъзвам - от 8 поръчани неща, оставих само 1. Всеки път е така. Всеки път си казвам, че е безмислено да пазарувам от тях с тази платена доставка, мине време забравя и пак напълня някоя кошница. Този панталон все едно си го купих на реална цена.
Виж целия пост
# 356
Точно влизам и изненада! Simple Smile
Палтото е разкошно Heart EyesHeart
Супер, честито Мими88!

Тинна, за рязането - голям и остър нож.
Полата тия дни се надявам да мина да си я взема. Ще се снимам, за да те вдъхновя/разколебая Simple Smile

Asa, честито! Харесва ми комплекта, особено горната част как се закопчава.
Черната риза с бяла бродерия е Heart Eyes

Чакам само ФуКлата.
Ни преди Коледа, ни сега има пакети.
Призлява ми от много вещи, ама съвсем истински ми призлява.
Искам като си отворя гардероба да виждам всичко, всичко да ме радва и да го нося
Виж целия пост
# 357
И аз от разочарованите от онлайн пазаруването от Зара и МД конкретно. Днес ходих да връщам онлайн поръчки. Една карирана пола (ужасно смотана материя) от Зара и два топа от МД (бяха ми големи).
Омръзна ми вече тази лотария с платена доставка. От сега нататък само във физически магазини ще пазарувам тези марки.
Поне не се прибрах валат, в магазина на Зара харесах и мерих рокля и панталон и ги взех. Ето тези:
Скрит текст:
Ролкята ми залепна, чудесна материя, 100% памук, но не се мачка много, става и за зимата с ботуш и за пролетта с бели кецове. Панталонът също е супер материя, много лека и прохладна, чудесен за лятото, бих взела и още един в по-светлите цветове.
Виж целия пост
# 358
Честити Еланор, роклята ми харесва, виждала съм я лайф.

Зари, просто се спирай и не се хлъзвай Hug
Няма да се свършат дрехите, нови ще има и като ти трябва нещо конкретно ще си купиш.
Виж целия пост
# 359
Като ми трябва нещо конкретно, никога не мога да си намеря... Миналата зима се съсипах да търся моето палто - не, та не... Сега си го купих, че да стои на закачалката - класическо ми е, пасва ми и с рокли и панталони, които бих сложила зимата... да стои и да си чака времето. Няма нерви да обикалям, а и да давам безумни пари Hands V
За дреха за повод е съвсем друго... въпреки, че и за двата бала на момчетата бях с дрехи купувани преди няколко месеца - ей така, защото ми харесват и стават, а за едниния даже беше нещо, купено за кръщенето на сестра му, но необличано тогава... Показах му няколко варианта, той беше категоричен (много добре пасваше на неговия костюм Wink ).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия