Истеричен плач през нощта

  • 1 097
  • 16
# 15
За нощния терор, ние сме имали два случая и отидохме на лекар. Тъй като нямаше нещо по-специално случило се, лекарят след въпроси установи, че даваме повече от нужното Витамин Д за май месец.
Каза ни да намалим приема. Съвпадение или не повече нощни терори не сме имали. Та може да се консултирате с лекар по този въпрос.
Виж целия пост
# 16
Ъпдейт!

От както я минахме на две дремки през деня и всичко се нареди, като днес беше черешката: 21:30 до 07:00 спа непробудно 🥳🥳
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия