УСАГБ "СЕЛЕНА" - гр. Пловдив - ТЕМА 26

  • 51 243
  • 801
# 795
Благодаря !
Виж целия пост
# 796
Мацки, дайте един телефон на Селена, на който да ме отразят веднага - звъня и на мобилния, и на стационарния на регистратурата, но никой не ме отразява.

Записаха ми инсеминацията за вторник, вместо за понеделник и снощи се усетих каква грешка е станала. 🙄
Виж целия пост
# 797
Мацки, дайте един телефон на Селена, на който да ме отразят веднага - звъня и на мобилния, и на стационарния на регистратурата, но никой не ме отразява.

Записаха ми инсеминацията за вторник, вместо за понеделник и снощи се усетих каква грешка е станала. 🙄
Днес е неделя и няма кой да вдигне. Има дежурни, но не отговарят на телефона. Ходих в неделя на ехокардиография и на регистратура няма никого, търсих дежурна сестра, да попитам за кабинет.
Виж целия пост
# 798
Взеха, че ми вдигнаха сега и се оправих. Ама звънях цял ден като обезумяла. 🤦🏻♀



Мацки, дайте един телефон на Селена, на който да ме отразят веднага - звъня и на мобилния, и на стационарния на регистратурата, но никой не ме отразява.

Записаха ми инсеминацията за вторник, вместо за понеделник и снощи се усетих каква грешка е станала. 🙄
Днес е неделя и няма кой да вдигне. Има дежурни, но не отговарят на телефона. Ходих в неделя на ехокардиография и на регистратура няма никого, търсих дежурна сестра, да попитам за кабинет.
Виж целия пост
# 799
Взеха, че ми вдигнаха сега и се оправих. Ама звънях цял ден като обезумяла. 🤦🏻♀



Мацки, дайте един телефон на Селена, на който да ме отразят веднага - звъня и на мобилния, и на стационарния на регистратурата, но никой не ме отразява.

Записаха ми инсеминацията за вторник, вместо за понеделник и снощи се усетих каква грешка е станала. 🙄
Днес е неделя и няма кой да вдигне. Има дежурни, но не отговарят на телефона. Ходих в неделя на ехокардиография и на регистратура няма никого, търсих дежурна сестра, да попитам за кабинет.
Радвам се, просто аз търсих някой 15мин и по коридора намирах само родилки.
Да не е спам, предстои ми октомври раждане при Яна Константинова, някой раждал при нея скоро? Имам пълно доверие, но искам да успокоя съзнанието си, че има и други минали по “моя път”.😅
Виж целия пост
# 800
То в неделя бомба е паднала. 😅 Не че и през седмицата не е трудно да се свържеш. Явно си имала късмет.
Виж целия пост
# 801
Заповядайте в новата тема Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия