С термин Септември 2025г👼🙏👼

  • 39 451
  • 729
# 135
Момичета да си направим група във фейса?

Здравей, получих на имейла да се присъединя към фейсбук групата, но нищо не ми излиза?
Виж целия пост
# 136
Момичета да си направим група във фейса?

Здравей, получих на имейла да се присъединя към фейсбук групата, но нищо не ми излиза?
Изпратих ви линк, опитайте от там.
Виж целия пост
# 137
Момичета, тсх ми е станало на 2,79 - дали е опасно високо за начална бременност, фт 4 е 14-15, фт 3 още не е излязло?

П. С. Стискайте палци и чхг да върви добре 🤞🏼🍀💖
Виж целия пост
# 138
Момичета идвам с уж хубава новина. Доктора ако мога така да го нарека е объркал, днес се видя плодния сак отговаря си на седмицата и размерите, за всеки случай пуснах чхг по предписание на другия лекар който успя да го види, за да видим дали се развива добре и в събота отново ме вика на преглед. Надявам се чхг довечера да излезе и да е добро и това да беше само един кошмар.
🍀🙏🍀🙏🍀🙏
Виж целия пост
# 139
Момичета идвам с уж хубава новина. Доктора ако мога така да го нарека е объркал, днес се видя плодния сак отговаря си на седмицата и размерите, за всеки случай пуснах чхг по предписание на другия лекар който успя да го види, за да видим дали се развива добре и в събота отново ме вика на преглед. Надявам се чхг довечера да излезе и да е добро и това да беше само един кошмар.
🍀🙏🍀🙏🍀🙏


Толкова се радвам 🍀🩷🤞🏼 Дано всичко е наред 🩷 и аз чакам чхг довечера 🤞🏼🙏🏼🍀
Виж целия пост
# 140
Ради стискам палци всичко да е наред.

Аз съм в петък на преглед да видим дали се е появило нещо в сака в 8гс. 😢 времето върви супер бавно.
Виж целия пост
# 141
Radito, Desi, стискам ви палци!

И аз съм на тръни дали ще видим ембрионче този петък или пак ще се окаже кухо яйце. Така се надявам да мога да остана в темичката!
Виж целия пост
# 142
Radito, Desi, стискам ви палци!

И аз съм на тръни дали ще видим ембрионче този петък или пак ще се окаже кухо яйце. Така се надявам да мога да остана в темичката!
Дай боже с всички всичко да е наред и да си гушкаме здрави бебчета!
🍀🙏🍀
 Пс довечера като видя чхг ще пиша пак.
Виж целия пост
# 143
Страхотна новина!
Стискаме палци 🙏🏻

Момичета идвам с уж хубава новина. Доктора ако мога така да го нарека е объркал, днес се видя плодния сак отговаря си на седмицата и размерите, за всеки случай пуснах чхг по предписание на другия лекар който успя да го види, за да видим дали се развива добре и в събота отново ме вика на преглед. Надявам се чхг довечера да излезе и да е добро и това да беше само един кошмар.
🍀🙏🍀🙏🍀🙏
Виж целия пост
# 144
Моето чхг излезе - в понеделник беше 253, сега е 601 - какво мислите, както и ме притеснява дали са ок тсх и прогестерон?
Виж целия пост
# 145
Моето чхг излезе - в понеделник беше 253, сега е 601 - какво мислите, както и ме притеснява дали са ок тсх и прогестерон?

И прогестерон, и ЧХГ са супер! Честито! Heart
Виж целия пост
# 146
Момичета излезе ми резултата от чхг

Просто незнам немога да повярвам, след чутото от аг че е паднало. Но имах надежда и се оказах права.
👼🍀🙏
Виж целия пост
# 147
Страхотно!
Честито вече официално и едно здраво бебче ❤
Момичета излезе ми резултата от чхг

Просто незнам немога да повярвам, след чутото от аг че е паднало. Но имах надежда и се оказах права.
👼🍀🙏
Виж целия пост
# 148
Благодаря ти и дано вече всичко да е наред. Имате ли вече фейсбук група да вляза и аз?
👼

Страхотно!
Честито вече официално и едно здраво бебче ❤
Момичета излезе ми резултата от чхг

Просто незнам немога да повярвам, след чутото от аг че е паднало. Но имах надежда и се оказах права.
👼🍀🙏
Виж целия пост
# 149
Имаме, да.
Изпрати ми на лично съобщение имейл, за да се опитам да те поканя, тъй като групата е скрита Simple Smile

Благодаря ти и дано вече всичко да е наред. Имате ли вече фейсбук група да вляза и аз?
👼

Страхотно!
Честито вече официално и едно здраво бебче ❤
Момичета излезе ми резултата от чхг

Просто незнам немога да повярвам, след чутото от аг че е паднало. Но имах надежда и се оказах права.
👼🍀🙏
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия