Какво ще купя отново - 10

  • 91 924
  • 764
# 195
Покрай ззехтина се сетих, че отдавна искам да похваля ирландското масло в Лидл, особено това, което е със сол. Към 7 лева му е цената, но е в пъти по-добро от всички "дойче" масла, с които е заринат пазара. А от време на време го пускат на промоция за около 5 лева. Струва си.
Виж целия пост
# 196
Този шампоан нямам идея по какъв повод съм го купувала, но ми се отразява супер на косата, и почиства идеално скалпа ми.

Къде може да го намерим?
Виж целия пост
# 197
ние по принцип купуваме основно от Гърция, но миналото лято цената не беше по-ниска от бг. ще видим тази.
за малките магазинчета в бг - има бая фалшименто, особено по пътя /Кресна например/.
Виж целия пост
# 198
Покрай ззехтина се сетих, че отдавна искам да похваля ирландското масло в Лидл, особено това, което е със сол. Към 7 лева му е цената, но е в пъти по-добро от всички "дойче" масла, с които е заринат пазара. А от време на време го пускат на промоция за около 5 лева. Струва си.
Маслото не е Ирландско, то е с различна опаковка, май беше с една детелинка на опаковката, за вкус не мога да кажа, май не беше лошо. Това със солта е Британско - в сребриста опаковка със сини букви. И да, много е вкусно за тези, които обичат такова. Има вкус на масло /мъжът ми е англичанин и само от това масло купуваме/. Нормалната цена е около 7.49, при промоция мисля че е около 5.99. За мен определено си заслужава.
Виж целия пост
# 199
Моят шеф зареди от Гърция зехтин, но тук е много скъпо...
Виж целия пост
# 200
Покрай ззехтина се сетих, че отдавна искам да похваля ирландското масло в Лидл, особено това, което е със сол. Към 7 лева му е цената, но е в пъти по-добро от всички "дойче" масла, с които е заринат пазара. А от време на време го пускат на промоция за около 5 лева. Струва си.
Маслото не е Ирландско, то е с различна опаковка, май беше с една детелинка на опаковката, за вкус не мога да кажа, май не беше лошо. Това със солта е Британско - в сребриста опаковка със сини букви. И да, много е вкусно за тези, които обичат такова. Има вкус на масло /мъжът ми е англичанин и само от това масло купуваме/. Нормалната цена е около 7.49, при промоция мисля че е около 5.99. За мен определено си заслужава.
Точно така, британско е.
Виж целия пост
# 201
От тези масла съм купувала и съм доволна:
Скрит текст:







Виж целия пост
# 202
Да, и трите са много хубави. За мен най-доброто е това в средата.
Виж целия пост
# 203
Аз съм фен на Kerrygold, но за съжаление цената му е доста висока. Дебна го на промоция и взимам по 4 броя, да имам във фризера за резерва.
Виж целия пост
# 204
"Lurpak" също е добро, с вкус на масло, усеща се. Аз го купувам понякога за готвене, защото сравнително рядко използвам масло и макар че е скъпо, не е толкова фатално.

И тъй като заговорихме за масло, малко офф от темата, мои колеги, учили в Москва преди 30-ина години, ме научиха на един трик при употреба на повечко алкохол - препечена филийка, обилно намазана с масло и изцеден лимон върху нея. Може и не само една. Пробвано и действа, ха-ха.
Виж целия пост
# 205
Аз мисля, че назад се говори за това масло от Лидл


Това, че пише ирландско, не означава, че е от Ирландия, просто вид масло.
Виж целия пост
# 206
Аз мисля, че назад се говори за това масло от Лидл


Това, че пише ирландско, не означава, че е от Ирландия, просто вид масло.
Не е това, на Милбона е пак, но пише бритиш. Аз съм се объркала.
Виж целия пост
# 207
Сапунът на Папуцанис, който ползвам обикновено, беше свършил и взех този на Моята природа:
Скрит текст:
Ами, никак не е лош. Прави обилна пяна и не пресушава. А и го предлагат на повече места.
Виж целия пост
# 208
Днес видях тези сапуни в Т-маркет. Използвали сме техен течен сапун и също ми хареса.
Виж целия пост
# 209
Да, на "Лавена" - Шумен продуктите са хубави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия