Какво ще купя отново - 10

  • 91 934
  • 764
# 240
Да, преди мезетата им бяха вкусни. Simple Smile
Виж целия пост
# 241
Вкусни, хрупкави, със страхотен шоколад https://prestige96.bg/en/produkti/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82 … 0%B0%D0%B9%D1%81/
Виж целия пост
# 242
Ей, ,,подпалихте ми фитила" с тези сухи пасти, та слязох до близкия магазин и купих ,,Галена".Не съм по сладкото, нямам база за сравнение с,, дубайски", хапнах 1/2 -доста ми е сладка, става, но едва ли ще повторя.
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 243
Че то няма нищо общо с картинката на опаковката 🤔
Виж целия пост
# 244
Вярно, защо е такава отвътре?
Виж целия пост
# 245
Разкошен шоколад! Ще чакам да го пуснат отново в Лидл. Днес го нямаше. Sad Има вкус на десертче бял Lion. Идеален за настъргване върху сладкиши
 
Виж целия пост
# 246
Ау, звучи чудесно, ще дебна за него, дано го пуснат и при нас. Въпреки че съм бойкотирала шоколада като цяло заради високите му цени. В Лидл специално са над 100% вдигнати цените на шоколадите в последната година. Фин млечен и бял обикновен бяха по 69 цента, сега под 1,49 шоколад няма. Просто спрях да купувам.
Виж целия пост
# 247
На FinCare купувах едни коледни едишъни. Страхотни са им шоколадите.
Виж целия пост
# 248
Бих добавила и с добър състав.
Поне последно като купувах бяха. Отдавна не съм.
Виж целия пост
# 249
Вчера в едно квартално магазинче гледах шоколад Милка по 8 лв. Съвсем са се забравили.
Виж целия пост
# 250
Виж целия пост
# 251
Вчера в едно квартално магазинче гледах шоколад Милка по 8 лв. Съвсем са се забравили.
Тия са се оляли, в нашия кварталния супер са 2,25, вчера купувах за раздаване и то редовна цена.
Виж целия пост
# 252
Вчера в едно квартално магазинче гледах шоколад Милка по 8 лв. Съвсем са се забравили.
Тия са се оляли, в нашия кварталния супер са 2,25, вчера купувах за раздаване и то редовна цена.
Предполагам, става въпрос за шоколади с различен грамаж?
Виж целия пост
# 253
Ако беше с различен, въобще нямаше да го пиша. Съвсем обикновени Милки, аз също търсех за раздаване. От друг магазин взех по 3,50 лв.
Виж целия пост
# 254
Той грамажа е стандартен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия